Award
Klientų atsiliepimai

Flaine

146 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,1

Slidin. zona Grand Massif

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 480 m Didelė gondola: 8
Žemiausias taškas: 697 m Iš viso trasų: 265 km
Kurorto aukštis: 1 600 m
Trasos:
135 km
Iš viso keltuvų: 67
Trasos:
95 km
Bugelinis keltuvas: 34
Trasos:
35 km
Krėsliniai keltuvai: 25

Slidin. zona Grand Massif

Grand Massif sujungia penkis slidinėjimo kurortus su viena didžiausių slidinėjimo zonų Prancūzijoje. 265 km slidinėjimo trasos, 700–2.476 m aukštyje nepalieka neišpildytų norų. Aukštesnės vietos prie Lac de Gers, prie Grandes Platières ir Tête Pelouse ypač pamėgtos ekspertų. Taip pat pradedantieji gali zoną pažinti leisdamiesi lengvomis, mėlynomis trasomis.

Įdomus yra 14 km ilgio nusileidimas iš Flaine į Sixt Fer à Cheval, kuris suteikia galimybę žavėtis Mont Blanc ir šalia esančiu gamtos rezervatu. Jeigu pasiseks, galima sutikti net ledo alpinistus, kurie savo gabumus gali demonstruoti ant užšalusių krioklių. Tikras iššūkis yra apie 3 km ilgio Diamant Noir su 890 m aukščio skirtumu. Be to, du kiekvieną dieną profesionalios komandos paruošti Snowparks Freeskiers ir snieglentininkams siūlo įvairias galimybes.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Grand Massif
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Flaine

Kurortas Flaine turi ne tik puikią slidinėjimo zoną, bet taip pat yra pamėgtas savo siūlomu Apres Ski laiko praleidimu. Daugybė diskotekų ir barų po slidinėjimo kviečia atšvęsti. Privaloma apsilankyti Chalet Bissac, La Cascade ir bare Flying Dutchman. Flaine kultūrinis pasirinkimas priklauso kasdienybei. Vyksta koncertai, Picassos ir Vasarelys skulptūros miesto centre.

Ieškantys veiksmo po slidinėjimo, gali išbandyti Go-Kart čiuožyklą čiuožiant ant ledo, važiuoti šunų kinkytomis rogėmis arba išbandyti kopimą ledu. Ramiai praleisti laiką galima baseine arba fitneso centre su SPA. Gurmanai Flaine galės rinktis iš daugybės restoranų su vietiniais patiekalais.

Snowpark: Ho5Park Snowpark Flaine

Slidinėjimo zonoje Grand Massif jūsų laukia turiningas laisvalaikio pramogų pasirinkimas Ho5Park. Aujon zonoje Flaine yra „Jampark“. Pradedantieji pradėti nuotykius galės ant Line su Kickers, Boxes ir Whoops. Expert-Line su sunkiais Obstacles puikiai tinka ekspertams ir Freestyle mėgėjams. Be to, yra Boardercross ruožas, Quarterpipe ir, kaip geram parkui priklauso, Chill Zone su garso sistema.

Šeimos, draugai ir visi, kurie ieško linksmybių, turėtų aplankyti „Acticross“ Parcour, kurį patogiai pasieksite su „Petit Balacha“ keltuvu. 2 vadovai jums padėsi, patobulinti įgūdžius ir Whoops, Slalomą arba Super Tunnel, išbandyti saugiai ir su pakankamai džiaugsmo. Prie Grand Massif Freestyle pradedantieji ir profesionalai galės puikiai išlieti energiją.

Slidinėjimo zona Grand Massif yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Grand Massif

Bandomasis pranešimas Grand Massif susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,1 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Flaine

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Flaine

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...