Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

La Plagne

559 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
La Plagne
Aukščiausias taškas: 3 167 m
Žemiausias taškas: 1 207 m
Kurorto aukštis: 1 970 m
Iš viso keltuvų: 74
Bugelinis keltuvas: 32
Krėsliniai keltuvai: 29
Didelė gondola: 13
Iš viso trasų: 225 km
Trasos:
139 km
Trasos:
59 km
Trasos:
27 km

Slidinėjimo kelionės La Plagne – slidinėjimo malonumas Prancūzijoje!

La Plagne

Šešiasdešimtmečio pradžioje aplink mažą tarp Isère slėnio ir 3.400 m aukščio Dôme de Bellecôte esančio Weiler La Plagne buvo pradėta statyti slidinėjimo zona. Po metų pradėjo dirbti pirmieji keltuvai, o metams bėgant aplink Plagne centrą atsirado „Retortendörfer“. Vėliau norėjosi sukurti jaukią atmosferą ir buvo pradėta statyti chalet namelius tam, kad La Plagne šalia pimykščių gyvenamųjų bokštų taip pat būtų daugybė namų jaukumą skleidžiančių apartamentų. Šiandien La Plagne yra įvairiapusiškas. Tai galima pamatyti ir vakare. Jaukiuose restoranuose vilioja savojiški patiekalai, o baruose ir diskotekose galės praleisti laiką vakrėlius mėgstanys svečiai. Kaimelius vienus su kitais visą dieną iki vidurnakčio jungia nemokamas autobusas ir kartais gondola.

Ypatingas žavesys ir įvairovė paverčia Prancūzijos kurortą ypač pamėgta vieta slidinėjimo kelionei su grupe. Slidininkams mėgstantiems vakarėlius ir veiksmą La Plagne siūlo įvairius barus, diskotekas, Casino ir idealias sąlygas su gera muzika mėgautis gerai praėjusia slidinėjimo diena ir švęsti iki pat paryčių. Slidinėjimo atostogautojai su grupe mėgsta žiemos žygių takus ir pasirūpina, kad Apres Ski laiką būtų galima praleisti sportiškai. Grupės ir poros gerai praleisti laiką gali SPA, kurį galėsite rasti La Plagne ir patys gerai pailsėti per slidinėjimo atostogas.

Paradiski

Savojos Alpių viduryje virš Tarentaise slėnio ir su vaizdu į Monblaną („Mont Blanc“) yra didinga slidinėjimo sąjunga Paradiski. Kai slidinėjimo zonos aplink Bellecôte ledyną (3.417 m) ir Aiguille Rouge (3.226 m) buvo sujungtos su didžiausiu ir greičiausiu dviejų aukštų keltuvu pasaulyje, Vanoise Express, atsirado aukščiausio laipsnio slidinėjimo zona, kuri yra viena didžiausių ir permainingiausių pasaulyje! Privalumas yra tai, kad trasos pagrinde yra prie pat durų. Žavingi kurortai praėjusiais metais buvo vis modernizuojami ir su savo savojišku chalet stiliumi žavi jaukia atmosfera. Svečiams siūloma įvairiai praleisti laisvalaikį: apsilankyti parduotuvėse, restoranose, baruose. Čia rasite viską, ko reikia, kad žiemos atostogos praeitų sėkmingai!

Atvykimas La Plagne

  • Traukinys: Aime (apie 19 km), Bourg-St-Maurice (apie 27 km), Moutiers (apie 33 km), Albertville (apie 61 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 120 km), Grenoblis (apie 191 km), Ženeva (apie 200 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 195 km)

Apgyvendinimas La Plagne

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės La Plagne

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...