Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

La Plagne

445 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacija:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,3
Informacija apie slidinėjimo zoną
La Plagne
Aukščiausias taškas: 3 250 m
Žemiausias taškas: 1 207 m
Kurorto aukštis: 1 970 m
Iš viso keltuvų: 98
Bugelinis keltuvas: 55
Krėsliniai keltuvai: 31
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 225 km
Trasos:
139 km
Trasos:
59 km
Trasos:
27 km

Slidin. zona La Plagne

Slidin. zona La Plagne

Su skipass „Domaine La Plagne“ galite naudotis 127 slidinėjimo trasomis, kurių bendras ilgis 225 km ir 98 keltuvų įrangomis 1.207–3.250 m aukštyje. Ten baigiasi svarbūs nusileidimai nuo keturių pagrindinių viršūnių: Roche de Mio (2.700 m), La Grande Rochette (2.505 m), Les Verdons (2.500 m) ir Le Biolley (2.350 m). Taip galima lengvai patekti iš kiekvienos kurorto dalies į kiekvieną slidinėjimo zonos tašką!

15 km ilgio nusileidimas iš Bellecôte-Gletscher į Montchavin – su nuostabiu 2.000 aukščio skirtumu! 2 vietų krėslinis keltuvas Traversée, kuris veikia jau 35 metus, buvo pakeistas į 4 vietų krėslinį keltuvą, kuris jus saugiai nugabens prie sunkių nusileidimų, esančių prie Bellecôte. Čia taip pat yar Snowparks su Halfpipe, Boardercross ir įvairiomis ekstra paslaugomis. La Plagne yra ilgiausia Fun Slope Europoje!

Pradedantieji gali visose stotyse išbandyti plokščius nusileidimus, ypač nusileidimai be medžių prie Belle Plagne yra pritaikyti pirmiesiems išbandymams. La Plagne centre buvo pertvarkytas įėjimas į slidinėjimo zoną: buvo sukurta pradedančiųjų zona ir nauja žalia slidinėjimo trasa, o 4 vietų krėslinis keltuvas Bécoin buvo pakeistas į 6 vietų krėslinį keltuvą.

Visišką malonumą off-piste fanams žada daugybė gilaus sniego slidinėjimo zonų. Ypač prie Face Nord, šiaurinis Bellecôte ledynas net patyrusiems Freeride fanams siūlo sunkius išbandymus, kuriuos galima išbandyti tik su slidinėjimo gidu.

Su Skipass „Paradiski Illimité“ (žr. slidinėjimo regioną) galėsite naudotis net 425 km slidinėjimo trasomis Les Arcs ir La Plagne, kuriuos kartu jungia modernus Vanoise Express! Be to, su 6 d. skipass „Paradiski Illimité“ turėsite daug privalumų, pavyzdžiui, atvykimo dieną po pietų galėsite papildomai slidinėti, 1 x nemokamai apsilankyti į ledo urve Village Igloo Arc 2000 ir dar daugiau (žr. informaciją atvykus į vietą).
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas La Plagne

Kalbant apie naktinį slidinėjimą, slidinėjimo regionas Paradiski yra tikras rojus šioje srityje. Naktinis slidinėjimas pagrinde vyksta Les Arcs slidinėjimo srityje. Pamėgtas slidinėjimas naktį čia reguliariai vyksta ant iš viso trijų naktinio slidinėjimo trasų įvairiame aukštyje: Les Arcs 1600 yra apšviesta apie 1 km ilgio mėlyna slidinėjimo trasa prie 3 vietų krėslinio keltuvo Combettes. Aukščiau esančiame Les Arcs 1800 taip pat yra apšviesta slidinėjimo trasa. 6 vietų krėslinis keltuvas Marmottes nugabens ant apie 1 km ilgio mėlynos trasos. Abu nusileidimai yra lengvi ir juos gali įveikti tiek mažieji, tiek suaugę net ir vakare prožektorių šviesoje.

Naujoje „Mille 8“, kuri yra Les Arcs' Ortsteil Chantel, Boarder ir Freestyle fanų laukia įspūdingas dalykas: Boardercross-Fun-Areal „Les Bosses“ kiekvieną savaitę ketvirtadieniais iki 20.30 val. yra apšviestas LED šviesa. Snowpark galima pasiekti su gondola „Villard“. Nuo La Plagne naktinio slidinėjimo zonas galima pasiekti su Vanoise Express.

Apres Ski La Plagne

Kai baigiasi diena, kai kuriems veiksmas tik prasideda! Apres Ski linksmybėmis La Plagne yra puikiai pasirūpinta: Įvairūs barai ir diskotekos kviečia slidinėjimo zonoje atšvęsti. Populiariausia susibūrimo vieta Belle Plagne yra „Cheyenne“ arba „La Tête Inn“. „Spitting Feathers Ski Bar“, kuris yra Plagne Bellecôte, priklauso anglui savininkui ir yra pamėgtas dėl gyvos sporto transliacijos ir reguliariai vykstančių Happy Hour. Autobusas tarp stočių veikia iki pat vidurnakčio ir yra nemokamas!

Mėgstantys ramiau praleisti laiką, gali apsilankyti restoranuose. Vietinių patiekalų galite paskanauti užeigose kalnų stotyse. Dienos metu taip pat pasirūpinta įdomia pramogų programa: skrydis straigtasparniu, kopimas ledu ant specialiai sukurto ledo bokšto arba ant užšalusių krioklių, pasivažinėjimas Snowscooter arba bobslėjumi ant 1992 m. įvykusių olimpinių žaidynių trasos, kuri yra in La Plagne – jūsų fantazijai čia nėra ribų! Taip pat jūsų laukia ramesnės pramogos, pavyzdžiui, žygis sniego batais ir žiemos žygiai, čiuožimas ant ledo arba ramus pasivažinėjimas šunimis kinkytomis rogėmis.

Snowpark: La Plagne

La Plagne yra apie 2,5 ha dydžio Snowpark su ilgiausia Fun Slope Europoje! Šalia Snowpark Les Arcs šis Funpark yra didžiausias slidinėjimo zonos regione Paradiski Illimité.

Parke yra Halfpipe, Boardercross ruožas ir įvairios Lines su keturiais sunkumo lygiais. Ant mėlynų, žalių, raudonų ir juodų Line yra įvairūs Rails, Kicker, Boxes ir Butter-Boxes, todėl pradedantieji ir pažengę čia galės tobulinti savo įgudžius ir mėgautis vaizdu į vieną didžiausių slidinėjimo zonų Europoje. Dėl didžiosios Air Bags, drąsūs Rider gali parke tobulinti savo įgūdžius, kol pasieks naują lygį.

Tie, kurie kartą pajunta norą praleisti laiką kitaip, gali Colorado Park išbandyti profesionaliai padarytą rogučių trasą ir susikauti su draugais šiek tiek kitaip.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona La Plagne yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas La Plagne

Bandomasis pranešimas La Plagne susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,8 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas La Plagne

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona La Plagne

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.