Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Les 7 Laux (Prapoutel)

94 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,9
Slidinėjimo zona 8,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les 7 Laux
Aukščiausias taškas: 2 400 m
Žemiausias taškas: 1 350 m
Kurorto aukštis: 1 350 m
Iš viso keltuvų: 24
Bugelinis keltuvas: 15
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 120 km
Trasos:
46 km
Trasos:
36 km
Trasos:
38 km

Slidinėjimo kelionės Les 7 Laux - sniegas, saulė ir 7 ledyno ežerai!

Les 7 Laux (Prapoutel)

Les 7 Laux („Septyni ežerai“) sudaro trys kurortai: Le Pleynet, Pipay ir Prapoutel (1350–2400 m). Nuostabus aukštų kalnų kraštovaizdis aplink septynių ledynų ežerus yra apie vieną valandą su automobiliu nutolęs nuo Chambéry ir Grenoblio ir net tarp prancūzų yra slaptas patarimas. Norintys susieti ramybę, poilsį ir sportiškus nusileidimus, čia yra gerose rankose – ir gali mėgautis atostogomis be ilgų eilių ir be perpildytų trasų.

Visi trys kurortai siūlo ne tik nuostabius nusileidimus, bet ir laisvalaikio pramogų pasirinkimą, pavyzdžiui, Snowscooter, skrydį parasparniu, pasivažinėjimą šunų tempiamomis rogėmis, žaisti tenisas, yra rogučių trasa ir 23 km klasikinė lygumų slidinėjimo trasa. Vakarais poilsiautojai galės nueiti į kino teatrą, restoranus, barus ir į diskoteką. Atsipalaiduoti galite SPA oazėje „Bedina Spa“ su įvairiomis saunomis, garų vonia ir sūkuriniu baseinu. Prapoutel (1350 m), didžiausioje ir pietvakariniame šlaite esačioje slidinėjimo zonoje, yra mūsų apgyvendinimo įstaigos.

Belledonne

Belledonne kalnynas sudaro Prancūzijos Alpių vakarinę pusę ir tęsiasi tarp Grenoblio ir Šamberi daugiau nei 60 km. Jo didingos viršūnės paverčia ne tik Grenoblio miestą nepakartojamu, bet ir pritraukia žiemos sporto entuziastus, nes šis kalnynas turi pačius geriausias Prancūzijos slidinėjimo zonas. Pavyzdžiui, Chamrousse tapo 1968 m. žiemos olimpiados greitojo nusileidimo varžybų miestu ir buvo įrašytas į prancūzų slidininko Jean-Claude Killy (Žano Klodo Kili) istoriją.

Atvykimas Les 7 Laux (Prapoutel)

  • Traukinys: Grenoblis (apie 40 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 60 km), Grenoblis (apie 90 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 135 km), Ženeva (apie 140 km)

Apgyvendinimas Les 7 Laux (Prapoutel)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Les 7 Laux (Prapoutel)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais