Klientų atsiliepimai

Les 7 Laux (Prapoutel)

88 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 8,3

Slidin. zona Les 7 Laux

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 400 m Didelė gondola: 1
Žemiausias taškas: 1 350 m Iš viso trasų: 120 km
Kurorto aukštis: 1 350 m
Trasos:
46 km
Iš viso keltuvų: 24
Trasos:
36 km
Bugelinis keltuvas: 15
Trasos:
38 km
Krėsliniai keltuvai: 8

Slidin. zona Les 7 Laux

Su skipass „Les 7 Laux“ galėsite naudotis visa slidinėjimo zona aplink tris kurorto dalis: 38 įvairios trasos, kurių bendras ilgis 120 kilometrai ir 1050 m aukščio skirtumas, jas jungia 24 keltuvų įrangos ir atsiveria galimybė išbandyti gilaus sniego šlaitus!

Pradedantieji mėgaujasi mėlyna trasa La Chanterelle, kurios ilgis yra 6,5 km, ir ji yra ilgiausias nusileidimas slidinėjimo zonoje. Kadangi šioje zonoje yra daugiausiai raudonų ir juodų trasų, ypač ekspertai ten jausis gerai. Link slėnio yra daugiau mėlynų trasų, ant kurių pradedantieji gali puikiai išmokti slidinėti arba leistis snieglente nuo kalno.

2019/20 m. sezono metu bus atidarytas voverės maršrutas, kuriame ypač pradedantieji galės ištirinėti slidinėjimo zoną žaliose ir mėlynose trasose.

Snowpark prie Le Pleynet su Quarterpipe, Tables, Slides ir Jumps privers Freestyler širdis plakti smarkiau! Tam, kad patirtumėte dar didesnį malonumą leidžiantis snieglente pasirūpins 100 m ilgio Halfpipe ir Boardercross ruožas prie Prapoutel. Freerider gali apsaugotose zonose Haut du Domaine išlieti savo energiją kaip tik nori.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Les 7 Laux (Prapoutel)

Iš trijų kurortų sudarytą stotį Les 7 Laux – Le Pleynet, Pipay ir Prapoutel – sudaro ne tik puikūs nusileidimai, bet ir laisvalaikio pramogų pasirinkimas, toks kaip pasivažinėjimas Snowscooter, parasparnių sportas, tenisas, rogučių trasa ir 23 lygumų slidinėjimo trasų.

Vakarais galima viename iš restoranų mėgautis kulinariniais regiono skanumynais ir gurkšnoti taurę vyno arba kino teatre patirti Hollywood prancūziškai. Atsipalaidavimu po sunkios slidinėjimo dienos ant trasų pasirūpina SPA centras su sauna, baseinu, jacuzzi ir pan. Norintys šokti gali apsilankyti baruose, o paskui diskotekose.

Snowpark: Oakley 7 Laux Snowpark Les 7 Laux (Prapoutel)

Didysis Snowpark slidinėjimo zonoje Les 7 Laux yra prie Le Pleynet ir buvo suformuotas „Ho5Park“. Čia yra beveik viskas, kas suvirpina Freestyle fanų širdis. Ant keturių skirtingų sunkumo lygių gali pradedantieji ir profesionalai apie 1 km ilgyje pademonstruoti savo gabumus.

Čia jūsų laukia ne tik Rails, Kicker, Boxes ir kiti Obstacles, bet ir Air Bag. Ypatingą įspūdį paliks video funkcija prie Big Airbag: čia galite įrašyti savo Jumps, o paskui apžiūrėti internete, išanalizuoti ir pasidalinti. Pro-Park yra speciali jib zona, kur ekspertai prie Rails, Tables ir Boxes gali išlieti savo energiją.

Slidinėjimo zonoje yra ne tik Snowpark, bet ir Boardercross ruožas ir didelė Halfpipe. Snieglentininkai ir Freestyler jausis Prapoutel ir aplink jį gerai!

Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Les 7 Laux yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Les 7 Laux

Bandomasis pranešimas Les 7 Laux susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Les 7 Laux (Prapoutel)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Les 7 Laux (Prapoutel)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...