Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Résidence Les Bergers [speciali kaina]

258 Atsiliepimų skaičius:

85 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 7,5
Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,7

Lygumų slidinėjimas Saint Sorlin (Les Sybelles)

Informacija apie lygumų slidinėjimą

4 km km lygumų slidin. trasų:

Netoli Saint Sorlin d'Arves yra keletas lygumų slidinėjimo trasų, kurios driekiasi 4 km ir yra pritaikytos pradedantiesiems ir jų pirmiesiems bandymams. Kartu šios trasos suteikia galimybę pamatyti puikų kraštovaizdį.

Ant aukštumų trasos „Le Clos“ des Nachbarortes Le Corbie galima išbandyti naujai išmoktus arba jau seniai įgytus gebėjimus. Ši lengva, apie 2 km ilgio atkarpa yra 1600–1700 m aukštyje ir suteikia galimybę žavėtis puikiu panoraminiu vaizdu. Pažengusiems ir fiziškai stipriems lygumų slidininkams rekomenduojamos apie 6 km ilgio slidinėjimo trasos: „Garney et Lombardaz“, esanti Le Corbier, ir „Champ Perousaz“, esanti La Toussuire.

Les Sybelles slidinėjimo zonoje jūsų laukia 32 km besidriekiančios lygumų slidinėjimo trasos.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais