Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Saint Sorlin (Les Sybelles)

2 112 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,7
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les Sybelles
Aukščiausias taškas: 2 620 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 600 m
Iš viso keltuvų: 68
Bugelinis keltuvas: 39
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 310 km
Trasos:
71 km
Trasos:
217 km
Trasos:
22 km

Slidinėjimo kelionės Saint Sorlin – atostogos viename didžiausių regionų Prancūzijoje!

Saint Sorlin (Les Sybelles)

1600 m aukštyje esanti Saint Sorlin d'Arves yra pristatomas kaip tipiniškas savojiškas kurortas, todėl jis skiriasi nuo daugelio kitų slidinėjimo vietovių. Tradiciniai mediniai pastatai paverčia šią vietovę tiesiog žavinga, be to, čia dar puoselėjamas tradicinis kaimo gyvenimas. Saint Sorlin d'Arves garsėja savo sūrio gamyba. Čia galima aplankyti sūrio gamyklą ir paragauti sūrio. Kaimelio gatves supa parduotuvės ir maži butikai. Daugybė puikių restoranų ir barų vilioja savojiškais patiekalais. Saint Sorlin d'Arves susipina praeitis ir dabartis, todėl čia atostogos tikrai bus įspūdingos!

Les Sybelles

Saulėtas slidinėjimo regionas Les Sybelles, esantis Savojos širdyje, apima šešias visai skirtingas vietoves ir daug mažų pavienių kaimelių. Šis žiemos sporto regionas, esantis prie Col de la Croix de Fer (2.067 m) ir nuolat besipliačiantis, vilioja keliautojus. Jis jau dabar yra vienas didžiausių slidinėjimo regionų Prancūzijoje. Čia gausu ne tik idiliškų vietovių, turinčių kalnų kaimelio dvasią, bet ir modernių – Les Sybelles kiekvienas ras sau tinkamą atostogų kryptį. Vienai slidinėjimo regiono sričiai suteiktas kokybės ženklas „Famille Plus“, nes čia šeimoms siūlomas platus pramogų pasirinkimas, vaikų priežiūros įstaigos. Ir už trasų ribų šis regionas turi ką pasiūlyti – žiemos žygių takus, lygumų slidinėjimą, pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis arba žygį sniego batais, kad labiau pažintumėte kalnų pasaulį. Taip pat yra daug restoranų ir kalnų namelių, kurie lepina savo svečius tradiciniais savojiškais patiekalais.

Atvykimas Saint Sorlin (Les Sybelles)

  • Traukinys: Saint Jean de Maurienne (apie 25 km), Chambéry (apie 100 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 110 km), Grenoblis (apie 125 km), Turinas (apie 165 km), Lionas (apie 185 km)

Apgyvendinimas Saint Sorlin (Les Sybelles)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Saint Sorlin (Les Sybelles)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...