Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Award
Klientų atsiliepimai

Saint Sorlin (Les Sybelles)

2 112 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,7

Slidin. zona Les Sybelles

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 620 m Didelė gondola: 1
Žemiausias taškas: 1 100 m Iš viso trasų: 310 km
Kurorto aukštis: 1 600 m
Trasos:
71 km
Iš viso keltuvų: 68
Trasos:
217 km
Bugelinis keltuvas: 39
Trasos:
22 km
Krėsliniai keltuvai: 28

Slidin. zona Les Sybelles

Les Sybelles (1100 m – 2620 m) yra vienas didžiausių slidinėjimo regionų Prancūzijoje ir turi 310 km nusidriekusių trasų, kurios yra lengvos arba vidutinio sunkumo, bei 68 keltuvus šešiuose vienas su kitu sujungtuose slidinėjimo zonose. Slidinėjimo zonos, esančios l’Ouillon (2431 m) papėdėje, Le Corbier, Saint Sorlin d'Arves, St. Jean d'Arves, La Toussuire, Les Bottières ir St. Colomban des Villards yra labai skirtingos.

Dideliame trasų plote sudarytos geros sąlygos pradedantiesiems slidininkams ir šeimoms su vaikais, nes daugybėje mėlynų trasų pasirūpinta, kad mažiau patirties turintys slidininkai įveiktų pirmuosius iššūkius. Labiau patyrę galės mėgautis slidinėjimu ant 200 km vidutinio sunkumo ir apie 22 km juodųjų trasų.

Šalia daugybės šeimoms pritaikytų nusileidimų Les Sybelles siūlo ir daugiau gilaus sniego maršrutų, tarp kurių yra l’Ouillon, Bellard ir Grand Truc. Mėgstantys greitai leistis paruoštomis trasomis galės mėgautis „Casse Pipe“ trasa. Freestyle fanai šėlsta Snowpark, o naktinio slidinėjimo gerbėjai puikiai gali praleisti laiką ant apšviestų slidinėjimo trasų.

Prieš prasidedant 2022/23 žiemos sezonui, slidinėjimo zona neseniai investavo daug pinigų į savo pirmąją 10 žmonių gondolą Côte du Bois. Sistema pakeičia to paties pavadinimo keturvietį Côte du Bois keltuvą ir sujungia La Toussuire slėnio zoną su vidurine zona, kur kitais keltuvais vyksta susisiekimas su Ouillon ir Le Corbier.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Les Sybelles
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Saint Sorlin (Les Sybelles)

Slidininkai ir snieglentininkai, norintys toliau slidinėti po ilgos dienos trasose, gali tai padaryti naktinio slidinėjimo trasoje La Toussuire. Kiekvieną antradienį, per Kalėdų atostogas nuo 17.15 val., o nuo vasario vidurio iki kovo vidurio nuo 17.45 val., lengvas, 300 m ilgio šlaitas prie Petite Verdette keltuvo bus siūlomas naktinis slidinėjimas šviečiant prožektoriams. Tas pats pasakytina ir apie Lièvre šlaitą St Jean d'Arves. Ten 500 m ilgio nusileidimas apšviečiamas kiekvieną ketvirtadienį per Prancūzijos mokinių atostogas, nuo 18.00 iki 20.00 val.

Apres Ski Saint Sorlin (Les Sybelles)

Apres Ski, vykstantys Saint Sorlin, yra gana ramūs. Po įspūdžių kupinos dienos ant trasų, vakarą galima jaukiai praleisti ragaujant Raclette patiekalų arba sūrio fondiu. Tie, kas po to dar nesijaus pavargę, gali aludėje „L'Avalanche“ žaisti biliardą arba smiginį, o kiti diskotekoje „D'Sybell Club“ paragauti skanių kokteilių ir pašokti.

Norintys dieną praleisti kitaip nei slidinėjant Saint Sorlin d'Arves ras įvairų lasivalaikio pramogų pasiūlymų. Visai nesvarbu, ar rinksitės žygį sniego batais ar pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis, eskursiją keturračiais ar skridį parasparniu, čia pramogų tikrai netrūksta! Jūs galite dar aplankyti sūrinę ir pažinti sūrio produktų gamybos meną.

Snowpark: Snowpark Sy'X Park Saint Sorlin (Les Sybelles)

„Les Sybelles“ slidinėjimo zonoje Freestyle fanų laukia „Sy'X Park“. Tai didžiausias parkas slidinėjimo zonoje. Jis yra prie L’Ouillon esančiame La Toussiere (2100–2370 m aukštyje). Pažengusių Rider ir ekspertų Freestyle srityje, laukia raudoni ir juodi išbandymai. Išradingumą ir puikius įgūdžius skatina Boxes, Table ir Kicker. Taip pat yra „Easy Park“, kuris su savo mėlynais ir žaliais išbandymais puikiai pritaikytas pradedantiesiems. Slidinėjimo zona siūlo sudėtingą Boardercross atkarpą.

Snowpark žemėlapis Les Sybelles
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Les Sybelles yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Les Sybelles

Bandomasis pranešimas Les Sybelles susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Saint Sorlin (Les Sybelles)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Saint Sorlin (Les Sybelles)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...