Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Serre Chevalier

28 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Serre Chevalier
Aukščiausias taškas: 2 800 m
Žemiausias taškas: 1 200 m
Kurorto aukštis: 1 300 m
Iš viso keltuvų: 62
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 21
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
138 km
Trasos:
80 km
Trasos:
32 km

Slidinėjimo kelionės Serre Chevalier –įvairiaspalvis slėnis!

Serre Chevalier

Serre Chevalier su šiomis vietovėmis Briançon, Chantemerle, Villeneuve La-Salle-les-Alpes ir Le Monêtier-les-Bains, kiekvienam gali pasiūlyti malonumus, kurie yra būtini jūsų slidinėjimo atostogoms - pradedant nuo daugybės laisvalaikio praleidimo galimybių mažuose prekybos centruose iki Après-Ski ir gastronomijos pasiūlymų. Briançon yra gyvybinga ir pagrindinė šio slėnio vietovė o Le Monêtier-les-Bains vilioja visus su savo senais akmeniniais pastatais, vietovės žavesiu ir savo karšais šaltiniais, kurie ypač pritraukia sveikatingumo mėgėjus. Villeneuve La-Salle-les-Alpes yra Après-Ski centras su daugybe nedidelių gatvelių, kuriomis galima pasivaikščioti o Chantemerle yra tipiška, fukcinė slidinėjimo vietovė su chalets, viešbučiais ir apartamentais aplink pagrindinę vietą.

Serre Chevalier Vallée

Serre Chevalier yra to paties pavadinimo kalno papėdėje, kurio viršūnės aukštis yra 2491 m. Guisane slėnyje esanti slidinėjimo zona driekiasi per 13 kaimų, kuriems yra būdingi tipiški nameliai iš akmens, viduramžiški pastatai ir romaninio stiliaus bažnyčios. Jauki kaimo atmosfera įvairiose vietose susimaišo su gyva šiuolaikinių slidinėjimo zonų nuotaika. Serre Chevalier su savo 250 km trasomis priklauso didžiausioms slidinėjimo zonoms visoje Europoje ir siūlo žiemos sportininkams daugybę vaizdingų greitųjų nusileidimų per pušų ir maumedžių miškus iki pat mogulinių trasų. Ypač slidinėjimo profesonalai mėgsta siautėti stačiuose šlaituose, ilguose, greituosiuose nusileidimuose slėniu bei pažymėtose gilaus sniego trasose. Čia esantys keturi snowparks taip pat pritraukia ir freestyler į šį kurortą prie Les Ecrins nacionalinio parko. Pradedantieji čia taip pat suras jiems tinkamas trasas, pradedantiesiems skirtose teritorijose.

Atvykimas Serre Chevalier

  • Traukinys: Grenoblis (apie 115 km)
  • Skrydis: Turinas (apie 130 km), Grenoblis (apie 150 km), Liono Sent Egziuperi (apie 200 km)

Apgyvendinimas Serre Chevalier

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Serre Chevalier

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...