Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Val Cenis

2 101 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val Cenis Vanoise
Aukščiausias taškas: 2 800 m
Žemiausias taškas: 1 300 m
Kurorto aukštis: 1 400 m
Iš viso keltuvų: 29
Bugelinis keltuvas: 14
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 125 km
Trasos:
73 km
Trasos:
42 km
Trasos:
10 km

Slidinėjimo kelionės Val Cenis – tradicija, kokybė ir idealios trasos!

Val Cenis

Val Cenis yra pačioje Savojos Alpių širdyje, netoli Italijos sienos ir Col du Mont Cenis papėdėje. Kurortą sudaro trys kaimai: Val Cenis Lanslevillard, Val Cenis Lanslebourg ir Val Cenis Termignon. Tarp trijų kaimelių kursuoja nemokami skibus. Visi Val Cenis rajonai įgijo savojišką žavesį. Jaukios vietinės vaizdingos gatvelės, įvairios parduotuvės ir puiki prancūziška virtuvė pavers atostogas Val Cenis tikrai įspūdingomis.

Haute-Maurienne

Šalia Italijos sienos ir prie Col du Mont Cenis (2083 m) yra Haute Maurienne slėnis. Val Cenis vietovė yra nacionalinio parko „La Vanoise“ širdyje, kuris yra apsuptas įspūdingo kalnų pasaulio. Su iš viso 125 kilometrų ilgio trasomis iki 2800 m aukščio, čia patirsite nepakartojamą slidinėjimą nuo ilgiausios Europoje pradedančiųjų trasos ir sudėtingų juodųjų trasų. Mūsų apartamentai yra prie pat slidinėjimo trasos arba tik kelias minutes nutolę nuo jų ir siūlo 5 saulutėmis įvertintas apgyvendinimo įstaigas ir gerą komfortą.

Atvykimas Val Cenis

  • Traukinys: Modane (apie 25 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 130 km), Turinas (apie 145 km), Grenoblis (apie 210 km), Ženeva (apie 210 km)

Apgyvendinimas Val Cenis

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Val Cenis

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...