Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Award
Klientų atsiliepimai

Val Cenis

2 061 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,6

Slidin. zona Val Cenis Vanoise

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 800 m Didelė gondola: 2
Žemiausias taškas: 1 300 m Iš viso trasų: 125 km
Kurorto aukštis: 1 400 m
Trasos:
73 km
Iš viso keltuvų: 29
Trasos:
42 km
Bugelinis keltuvas: 14
Trasos:
10 km
Krėsliniai keltuvai: 13

Slidin. zona Val Cenis Vanoise

Val Cenis Vanoise žiemos poilsiautojų laukia 125 km sutvarkytų trasų ir 29 keltuvai bei gondolos Val Cenis ir Termignon slidinėjimo zonose. „La Turra“ 6 vietų krėsliniu keltuvu galima patekti į Termignon slidinėjimo zoną. Tai net vienas greičiausių keltuvų Europoje, todėl laukimo laikas yra labai trumpas.

Turėdami „ESKI-MO“ sskipass, žiemos sporto entuziastai taip pat gali pasiekti daugiau nei 347 kilometrus įvairiausių trasų iš viso penkiose labai įdomiose slidinėjimo zonose. Visi svečiai, užsisakę bent 6 d.skipass, gali naudotis Val Cenis trasomis bei La Norma, Valfréjus, Aussois ir Bonneval sur Arc sniego zonomis po vieną dieną.Visi svečiai, užsisakę bent 6 d.skipass, kiekvieną dieną gali naudotis Val Cenis trasomis ir La Norma slidinėjimo zona bei Aussois, Bessans ir Bonneval sur Arc sniego vzonomis po vieną dieną. Tačiau yra ir keletas juodų nusileidimų. Be to, nemokama skibuss paslauga užtikrina patogų susisiekimą tarp atskirų slidinėjimo zonų.

Virš paties Val Cenis esanti slidinėjimo zona šiaurės vakariniame Mont Cenis šlaite yra labai užtikrinta sniegu. Ten, be kita ko, pasistiprinti ar tiesiog pailsėti saulėje kviečia įvairios trobelės. Čia yra ir ypač gražūs miško nusileidimai, kurie vingiuotais takais leidžiasi žemyn į slėnį. Kita vertus, nuo 2800 m prasidedanti juodoji trasa „Michèle Jacot de la Met“ išgąsdina net patyrusius slidininkus, o mažiau patyrę slidininkai gali smagiai leisti laiką ilgiausioje Europoje pradedančiųjų trasoje „Escargot“ („sraigė“). Toli nuo trasų vis dar galima rasti įdomių kanjonų ir natūralių pipes. Freestyleriams yra du skirtinguose aukščiuose įrengti sniego parkai, įskaitant boardercross.

Be to, galite lengvai pasiekti Orelle vietovę, kuri yra vos už 35 km, čia lankytojai iš Val Cenis galės puikiai patekti į Val Thorens slidinėjimo zoną, Les 3 Vallées centrą. Vien dėl šios priežasties niekas neturėtų praleisti kelionės į didžiausią slidinėjimo zoną pasaulyje!
Slidinėjimo trasų žemėlapis Val Cenis Vanoise
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Val Cenis

Slidininkai ir snieglentininkai, kuriems neužtenka slidinėjimo pasiūlymų dieną, ir kurie vakare vis dar nori daugiau sportinės veiklos, neturėtų praleisti naktinio slidinėjimo Val Cenis. Ten „La Colomba“ trasos darbo laikas pratęsiamas kiekvieną sezono ketvirtadienį, todėl nuo 20.00 iki 22.00 val. prožektoriais ir mėnulio šviesa apšviestose trasose linksmybės yra garantuotos. Naktinio slidinėjimo nusileidimas yra maždaug 1,5 km ilgio ir idealiai tinka mažiesiems slidininkams. Naktiniu slidinėjimu galima mėgautis tiesiai iš rajono Lanslevillard.

Apres Ski Val Cenis

Après-ski prasideda aukštai virš kaimo vidurdienį. Slidinėjimo zonos namelių ir restoranų saulės terasose jau laikas pasistiprinti ir atsipalaiduoti. Linksmai vakarą taip pat galima praleisti įvairiuose restoranuose, kuriuose siūloma kiekvienam skoniui tinkamų patiekalų – nuo ​​tradicinės Savojos virtuvės iki madingų picerijų.

Taip pat rekomenduojama apsilankyti Crêperie, nes niekas neturėtų praleisti šio tipiško prancūziško gardėsio. Kita vertus, dar daugiau atmosferos yra baruose ir užeigose, kur kartu su gėrimu galėsite pasidžiaugti įdomia slidinėjimo diena!

O visiems, kurie norėtų dieną praleisti be slidinėjimo, taip pat yra daug patrauklių alternatyvų. Čia siūloma pasivažinėti rogutėmis, pasivaikčioti, paskraidyti parasparniu ar žygiuoti su sniego batais po apsnigtą kalnų kraštovaizdį. Val Cenis lankytojai taip pat gali atsipalaiduoti 150 m² ploto „Aqua Spa Institute“ SPA zonoje. Be to, uždaras baseinas, čiuožykla ir boulingo centras suteikia dar daugiau įvairių pramogų.

Snowpark: Snowpark Val Cenis

Turėdami skipass, Val Cenis svečiai gali patekti į du sniego parkus, esančius šalia gilių sniego šlaitų. Čia taip pat galima rasti Boardercross maršrutus. Pristačius „ESKI-MO“ skipass, čia taikoma nuolaida dienos bilietui.

Tačiau jei ieškote dar platesnio laisvojo stiliaus pasiūlos, rekomenduojame užsukti į netoliese esantį „Les 3 Vallées“. Iki Orelle yra apie 35 kilometrai. Didžiausioje pasaulyje slidinėjimo zonoje žiemos sporto entuziastų laukia daugybė įdomių dalykų: ypač vertas dėmesio sniego parkas Val Thorens ir „DC Area 43 Snow Park“ Meribel mieste. „DC Park“, kurį kartu sukūrė Europos „X-Games“ superpipe formuotojas Benjamin Ravanel, nepaliks atvirų norų. Kelionę į Les 3 Vallées verta išbandyti kiekvienam, ieškančiam unikalios freestyle ir freeride patirties!

Slidinėjimo zona Val Cenis Vanoise yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Val Cenis Vanoise

Bandomasis pranešimas Val Cenis Vanoise susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Val Cenis

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Val Cenis

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...