Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Val d'Arly

20 Atsiliepimų skaičius:

90 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,5
Slidinėjimo zonos 8,4
Informacija apie slidinėjimo regioną
Val d'Arly
Aukščiausias taškas: 2 069 m
Žemiausias taškas: 1 000 m
Iš viso keltuvų: 82
Bugelinis keltuvas: 52
Krėsliniai keltuvai: 30
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 185 km
Trasos:
86 km
Trasos:
75 km
Trasos:
24 km

Slidinėjimo kelionės Val d'Arly - saulėtos žiemos linksmybės vaizdingose ​​apylinkėse!

Vaizdingas Val d'Arly slėnis yra ant savojos ir aukštosios savojos sienos, iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į Chaîne des Aravis, Beaufortain masyvą ir Bauges kalnus. Šis regionas yra papuoštas daugybe bažnyčių ir koplytėlėmis, kažkada priklausė Albertvilio olimpinių žaidynių miesteliui. Espace Diamant slidinėjimo zona su 185 km ilgio trasomis, gali pasiūlyti trasų įvairovę, visų lygių slidinėtojams.

Val d'Arly vietovę, gyventojai ypač vertina dėl ypatingo klimato: dėl nuostabios vietos čia nėra rūko, tačiau daug sniego ir daug saulėtų dienų. Be to, šis slėnis yra žinomas dėl savo sūrio gamybos, kuris buvo svarbus gyventojų pajamų šaltinis tiek praeityje, tiek ir dabar. Čia labai svarbu tradicijos, o svečiai gali mėgautis jaukia ir šilta kaimiško Alpių regiono atmosfera.

Notre Dame de Bellecombe

Idiliškas Notre Dame de Bellecombe kaimelis, apsuptas pasakiškų Val d'Arly kalnų peizažų, yra Espace Diamant slidinėjimo zonos širdyje. Šios vaizdingos aplinkos viduryje yra 2069 m aukščio, aukščiausias taškas Mont Vorés. Dideli kaimyniniai kaimai yra gerai žinomi tarp žiemos sporto entuziastų, tačiau čia yra ir mažesni jaukūs kaimeliai, kuriuose senovės sovojiškos tradicijos vis dar yra giliai įsišaknijusios vietinių gyventojų gyvenime. Taip …
Informacija apie vietovę

Vietovės Val d'Arly

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
2

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais