Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Notre Dame de Bellecombe

17 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Espace Diamant
Aukščiausias taškas: 2 069 m
Žemiausias taškas: 1 000 m
Kurorto aukštis: 1 150 m
Iš viso keltuvų: 82
Bugelinis keltuvas: 52
Krėsliniai keltuvai: 30
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 192 km
Trasos:
132 km
Trasos:
49 km
Trasos:
11 km

Slidinėjimo kelionės Notre Dame de Bellecombe - nuostabus perlas viename didžiausių Prancūzijojos slidinėjimo zonų!

Notre Dame de Bellecombe

Idiliškas Notre Dame de Bellecombe kaimelis, apsuptas pasakiškų Val d'Arly kalnų peizažų, yra Espace Diamant slidinėjimo zonos širdyje. Šios vaizdingos aplinkos viduryje yra 2069 m aukščio, aukščiausias taškas Mont Vorés. Dideli kaimyniniai kaimai yra gerai žinomi tarp žiemos sporto entuziastų, tačiau čia yra ir mažesni jaukūs kaimeliai, kuriuose senovės sovojiškos tradicijos vis dar yra giliai įsišaknijusios vietinių gyventojų gyvenime. Taip pat Notre Dame de Bellecombe vietovėje: tarp kaimiškų fermų ir medinių namelių yra išsaugotas Alpinių kaimų žavesys ir tradicijos.

Val d'Arly

Vaizdingas Val d'Arly slėnis yra ant savojos ir aukštosios savojos sienos, iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į Chaîne des Aravis, Beaufortain masyvą ir Bauges kalnus. Šis regionas yra papuoštas daugybe bažnyčių ir koplytėlėmis, kažkada priklausė Albertvilio olimpinių žaidynių miesteliui. Espace Diamant slidinėjimo zona su 185 km ilgio trasomis, gali pasiūlyti trasų įvairovę, visų lygių slidinėtojams.

Val d'Arly vietovę, gyventojai ypač vertina dėl ypatingo klimato: dėl nuostabios vietos čia nėra rūko, tačiau daug sniego ir daug saulėtų dienų. Be to, šis slėnis yra žinomas dėl savo sūrio gamybos, kuris buvo svarbus gyventojų pajamų šaltinis tiek praeityje, tiek ir dabar. Čia labai svarbu tradicijos, o svečiai gali mėgautis jaukia ir šilta kaimiško Alpių regiono atmosfera.

Atvykimas Notre Dame de Bellecombe

  • Traukinys: Albervilis (apie 30 km)
  • Skrydis: Šamberi (apie 90 km), Ženeva (apie 95 km), Grenoblis (apie 165 km), Lionas (apie 170 km), Turinas (apie 215 km)

Apgyvendinimas Notre Dame de Bellecombe

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Notre Dame de Bellecombe

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...