Klientų atsiliepimai

Notre Dame de Bellecombe

14 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 8,9

Slidin. zona Espace Diamant

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 069 m Didelė gondola: 0
Žemiausias taškas: 1 000 m Iš viso trasų: 192 km
Kurorto aukštis: 1 150 m
Trasos:
132 km
Iš viso keltuvų: 82
Trasos:
49 km
Bugelinis keltuvas: 52
Trasos:
11 km
Krėsliniai keltuvai: 30

Slidin. zona Espace Diamant

Su skipass „Espace Diamant" jūs galėsite naudotis 192 km ilgio atviromis trasomis ir 156 įvairiais nusileidimais. Šioje teritorijoje taip pat rasite 82 keltuvus. Slidinėjimo zoną sudaro Les Saisies, Crest-Voland/Cohennoz, Notre Dame de Bellecombe, Flumet ir Praz sur Arly.

Ten, kur gyvuliai ganosi vasarą, žiemą ten yra puikios galimybės alpiniam ir šiaurietiškam sportui. Į šešias viršūnes susirenka visi žiemos sporto entuziastai, nesvarbu ar pradedantieji ar profesonalai, čia visi ras tai ko jiems reikia. Nusileidimai veda jus tiesiai per miškus, senas chalets ir siūlo jums įspūdingą vaizdą į aplinkinius kalnus ir žavingąjį Mont Blanc.

Vaikai ir pradedantieji dažniausiai renkasi slidinėjimo zonos papėdę. Čia yra pradedančiųjų zona, kurioje galėsite išbandyti pirmuosius šuolius ant lentų. Paprastai „Espace Diamant“ yra taikoma ši taisyklė: kuo trasos yra aukščiau, tuo jos yra sudėtingesnės.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Espace Diamant
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Notre Dame de Bellecombe

Slidinėjimo zonoje Espace Diamant yra ne tik įprastos darbo valandos, bet ir galimybė slidinėti naktį. Visų pamėgtą naktinį slidinėjimą galėsite surasti „Domaine des Saisies", kur yra maža naktinio slidinėjimo zona. Čia virš Les Saisies (1650 m) slidinėjimo stoties yra apšviečiama maždaug 1 km ilgio naktinio slidinėjimo trasa. Naktiniam slidinėjimui nėra nustatytas laikas. Naktinio slidinėjimo datos bus paskelbtos vietoje. Verta žinoti tai, kad švelniai nuožulnios trasos su Les Périots keltuvu yra idealiai tinkamos tiek mažiems tiek dideliems ir siūlo molonias linksmybes sniege vakarais. Šis nusileidimas yra skirtas ne tik slidinėjimui naktį, bet ir yra naudojamas kaip įvairių renginių vieta. Naktinio slidinėjimo trasą galima pasiekti su skibus iš Paz-sur-Arly ir Notre Dame de Bellecombe slidinėjimo vietovių.

Apres Ski Notre Dame de Bellecombe

Notre Dame de Bellecombe vietovėje vakarais yra gana ramu. Nepaisant to, lankytojai turi daug nuostabių galimybių puikiai užbaigti savo dieną. Čia daugiau nei „tuzinas" restoranų jus kvies, tradicinėje atmosferoje, pasimėgauti savojiškais patiekalais.

Be to, vietovėje taip pat yra siūloma ir kita įvairi veikla. Naktinis slidinėjimas su muzika, žygis sniego batais, pasivažinėjimas sniego motociklais arba jaukus filmų vakaras kaimelio bendruomenės salėje. Čia tikrai kiekvienas suras tai ko jiems reikia!

Snowpark: Snowparks Notre Dame de Bellecombe

Tiems, kurie nori ne tik slidinėti trasose, Espace Diamant slidinėjimo zona yra tikras rojus. Čia rasite daugybę būdų, kaip aktyviai praleisti savo laiką. Visų pirma čia yra boardercross maršrutai, kuriuose galėsite varžytis su kitais lenktynininkais. Čia iš viso yra penkios zonos. Taip pat ir penki slalomo šlaitai.

Taip pat yra trys skirtingi snowparks - „Notre Dame de Bellecombe“, „Les Saisies“ ir „Crest-Voland Cohennoz“. Freestyler mėgėjai čia galės tinkamai išsišėlti ant skirtingo aukščio kickern, rails ir boxen.

Slidinėjimo zona Espace Diamant yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Espace Diamant

Bandomasis pranešimas Espace Diamant susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,1 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Notre Dame de Bellecombe

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Notre Dame de Bellecombe

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...