Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Notre Dame de Bellecombe

17 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,6

Lygumų slidinėjimas Notre Dame de Bellecombe

Informacija apie lygumų slidinėjimą

8 km km lygumų slidin. trasų:

Sujungus penkias skirtingas slidinėjimo zonas, šiame regione iš viso yra 130 km įvairaus ilgio trasos, kurių ilgis yra nuo 3 iki 32 km. Espace Diamant gali pasiūlyti daugybę skirtingų maršrutų su skirtingais sunkumo lygiais, todėl pradedantieji ir pažengusieji čia ras daugybę galimybių praktikuoti savo įgūdžius.

Les Saisies zona siūlo puikias lygumų slidinėjimo galimybes. Trasos jus ves per nuostabų 120 km ilgio kraštovaizdį. Ypač ilgesniuose maršrutuose, lygumų slidininkai bus apdovanoti nuostabiais vaizdais į Mont Blanc, Val d'Arly arba Chaîne des Aravis kalnų kraštovaizdį. Les Saisies 1992 m buvo lygumų slidinėjimo ir biatlono olimpinių žaidynių vieta.

Netoli Notre Dame de Bellecombe vietovės taip pat galėsite mėgautis 8 km. ilgio trasomis, kurios veda per unikalų kraštovaizdį.

Apgyvendinimas Notre Dame de Bellecombe

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Lygumų slidinėjimas Notre Dame de Bellecombe

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais