Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Valfréjus

3 768 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 7,7
Slidin. trasų žemėlapis
Valfréjus & La Norma
Slidin. trasų žemėlapis Valfréjus & La Norma
Informacija apie slidinėjimo zoną
Valfréjus & La Norma
Aukščiausias taškas: 2 750 m
Žemiausias taškas: 1 350 m
Kurorto aukštis: 1 550 m
Iš viso keltuvų: 22
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 9
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 135 km
Trasos:
57 km
Trasos:
63 km
Trasos:
15 km

Slidinėjimo kelionės Valfréjus - Top kokybė už patrauklią kainą!

Valfréjus

Valfréjus yra prie Italijos sienos, Savojos Alpėse, 1550 m aukštyje. Atokiau nuo masinio turizmo, draugiškas miestelis su savo ypatingu žavesiu prisistato kaip yra valdoma ir kompaktiška atostogų vieta. Miesto centras yra pasagos pavidalu aplink slėnio tako pabaigą, kad svečiai galėtų slidėmis nusileisti į jaukias barų ir kavinių saulės terasas. Be to, jūsų laukia keli restoranai, kurie lankytojus palepins prancūziškais, itališkais ir tipiškais Savojos virtuvės patiekalais. Tiesiai Valfréjus yra universali čiuožykla, kurioje, priklausomai nuo sezono, galima čiuožti, žaisti ledo ritulį, futbolą ar krepšinį. Ypatinga pramoga visiems poilsiautojams yra apšviesta ir nuotaikinga rogučių trasa, kuria taip pat galima nusileisti beveik 2 km ilgio nuostabiu mišku. O jei norite dar daugiau įspūdžių, galite išbandyti sklandymą parasparniu.

Valfréjus - La Norma - Aussois

Prancūzijos Vakarų Alpėse yra vaizdingas Maurienne slėnis, kurį supa didingos Vanoise masyvo viršūnės, siekiančios 3000 m. Čia atsirado upė Arc, kuri teka palei Haute Marienne. Maurienne slėnį galima gerai pasiekti iš visų pusių per didelius ir labai gražius kalnų kelelius Col de l’Iseran ir Col du Mont Cenis. Regione galima patirti aukštos klasės slidinėjimą keletoje žymiausių slidinėjimo zonų pasaulyje ir išbandyti plačiai nusidriekusius žiemos žygių takus bei mėgautis poilsiu gamtoje. Ne be priežasties Vanoise, kuriame yra augmenijos ir gyvūnijos įvairovė, 1963 m. buvo paskelbtas nacionaliniu parku. Haute Maurienne garsėja biatlono varžybomis, kurios čia vyksta visus metus.

Atvykimas Valfréjus

  • Traukinys: Modane (apie 10 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 120 km), Turinas (apie 120 km), Lionas (apie 195 km), Grenobli (apie 200 km), Ženeva (apie 200 km)

Apgyvendinimas Valfréjus

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Valfréjus

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...