Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Klientų atsiliepimai

Valfréjus

3 491 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacija:

Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 7,7

Slidin. zona Valfréjus & La Norma

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 750 m Didelė gondola: 2
Žemiausias taškas: 1 350 m Iš viso trasų: 135 km
Kurorto aukštis: 1 550 m
Trasos:
57 km
Iš viso keltuvų: 22
Trasos:
63 km
Bugelinis keltuvas: 11
Trasos:
15 km
Krėsliniai keltuvai: 9

Slidin. zona Valfréjus & La Norma

La Norma ir Valfréjus miesteliuose svečiams patiks linksmybės sniege: čia slidinėjimo zonos vilioja neįtikėtinai gražiomis trasomis ir nuostabiu panoraminiu vaizdu į Savojos Alpes. 1350–2750 m aukštyje slidinėjimo ir snieglenčių sporto mėgėjai galės naudotis 22 keltuvais ir 135 km ilgio trasų teikiamais malonumais.

Pats Valfréjus yra žinomas dėl daugybės gilaus sniego zonų, kurios įkvepia slidininkus ir snieglentininkus. „Boarder Cross Park“ galima išmokti ir patobulinti keletą gudrybių. Poilsiautojų itin mėgstamas ir idiliškas miško bėgimas, besidriekiantis per nuostabią gamtą ir besibaigiantis vidury miestelio. Be to, daugybė modernių sniego ruošimo sistemų užtikrina papildomą sniego apsaugą žiemos sezonu.

Turėdami „ESKI-MO“ skipass, žiemos sporto entuziastai gali pasiekti daugiau nei 335 kilometrų ilgio įvairias trasas iš viso penkiose labai įdomiose slidinėjimo zonose. Visi svečiai, užsisakę bent 6 dienų skipass, kiekvieną dieną gali naudotis Valfréjus ir La Norma slidinėjimo trasomis bei šiomis zonomis Aussois, Val Cenis Vanoise, Bessans ir Bonneval sur Arc, vieną kartą per dieną. Šios slidinėjimo zonos dažniausiai pasižymi lengvomis ir vidutinio sunkumo trasomis. Tačiau yra ir keletas juodų nusileidimų. Be to, nemokama skibus paslauga užtikrina patogų susisiekimą tarp atskirų slidinėjimo zonų.

Orelle vietovėje, kuri ura nutolusi tik apie 18 km nuo Valfréjus yra puikus įvažiavimas į Val Thorens slidinėjimo zoną, aukščiausią „Les 3 Vallées“ vietą. Šios kelionės į didžiausią slidinėjimo zoną pasaulyje nevalia praleisti! ESKI-MO skipass turėtojai gali gauti nuolaidą dienos skipass į Val Thorens arba visus 3 ten esančius slėnius.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Valfréjus

Simpatiškame Valfréjus yra daug įvairių barų, kurie kviečia poilsiautojus pasilinksminti Apres Ski! Diskotekoje „K2 Club“ kiekvieną dieną jūsų laukia DJ’s.

Visi, kurie nori praleisti laiką šiek tiek jaukiau, gali vakare apsilankyti restoranuose ir paragauti prancūziškų ir tradicinių patiekalų. Valfréjus centras jums siūlo jaukų prekybos pasažą, kur galėsite apsipirkti, o įvairūs laisvalaikio ir sporto renginiai neleis jums nuobodžiauti.

Norintys dieną praleisti ne ant slidžių, gali išbandyti žygį sniego batais arba čiuožinėti čiuožykloje. Vakarais turėtumėte išbandyti Bob Park, pilną įtampos apšviestą rogučių trasą, kurios ilgis apie 2 km!

Snowpark: Snowpark Valfréjus

Valfréjus slidinėjimo zona neturi savo sniego parko, tačiau įėjimas į „Les 3 Vallées" per Orelle yra nutolęs tik apie 18 km. Pristačius „ESKI-MO“ skipass, čia taikoma nuolaida dienos bilietui. Didžiausia Europos slidinėjimo zona turi daugybę laisvojo stiliaus pasiūlymų, trijuose aukščiausios klasės parkuose.

Val Thorens, 2500–2600 m aukštyje, 600 m ilgio ir beveik 70 000 kvadratinių metrų ploto „Plateaux“ sektoriuje, prie „Gand Fond“ gondolos, lankytojų laukia „Val Thorens Snowpark“. Méribel-Mottaret galite naudotis Ho5Park sukurtu „Mėnulio parku“, kuris su „Mini Moon“ kursu taip pat suteikia mažiesiems puikių galimybių praktikuotis.

Ir galiausiai toje pačioje vietoje laukia nepakartojama patirtis: „DC Area 43 Snowpark“, kurį specialiai atgaivino kultinis batų prekės ženklas „DC Shoes Europe“. Įmonei padėjo ne kas kitas, o „Hill Technics“ komanda, kurioje taip pat yra „European X-Games“ superpipe formuotojas Benjamin Ravanel. Šio ekspertų bendradarbiavimo rezultatas – sniego parkas su ekstravagantiškomis savybėmis ir aukščiausios kokybės įranga.

Slidinėjimo zona Valfréjus & La Norma yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Valfréjus & La Norma

Bandomasis pranešimas Valfréjus & La Norma susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Valfréjus

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Valfréjus

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais