Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Valloire

101 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Galibier Thabor
Aukščiausias taškas: 2 750 m
Žemiausias taškas: 1 430 m
Kurorto aukštis: 1 430 m
Iš viso keltuvų: 30
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 17
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 160 km
Trasos:
60 km
Trasos:
85 km
Trasos:
15 km

Slidinėjimo kelionės Valloire – sujungtos trijų slėnių slidinėjimo zonos!

Valloire

Valloire yra tarp abiejų kalnų perėjų Col du Galibier ir Col du Télégraphe Savojos Alpėse. Vaizdingas kaimo vaizdas iš senų, akmens pastatų ir upė Valloirette atspindi kalnų kaimelio žavesį. Tačiau tai daugiau negu prancūziška Alpių tradicija. Yra įvairus laisvalaikio pramogų pasirinkimas – čiuožimas ant ledo ir parasparnių sportas, taip pat neįprastas sportas, toks kaip greitasis slidinėjimas arba Tandem skrydis su propelerio mašina ant slidžių.

Kiekvieną žiemą kurorte svečiams siūloma sezono programa. Naujųjų metų šventė „SnowBall“ pagrindinėje gatvėje, Big Air Festival su DJ ir karšto vyno baras su kultūriniais renginiais.

Valmeinier-Valloire

Saulės apšviestame Mauriennetal slėnyje yra Valmeinier-Valloire regionas, kuris dėl savo didelės slidinėjimo zonos dažnai vadinamas 3 Vallées leidiniu. Akivaizdu, kad žymiųjų 3 slėnių paminklas turėjo būti pastatytas Valmeinier. Tačiau gyventojai 1946 m., nenorėdami sumaišties, Kurševelį įkurė šiek tiek šiauriau. Tik 1986 m. buvo įkurtas 3 slėnių Valmeinier – slidinėjimo zona junginati 3 slėnius ir turinti nepakartojamas slidinėjimo trasas, plačius kalnų šlaitus ir turinti gilius slėnius.

Atvykimas Valloire

  • Traukinys: St. Michel de Maurienne/Valloire (apie 20 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 110 km), Turinas (apie 150 km), Grenoblis (apie 180 km), Ženeva (apie 190 km)

Apgyvendinimas Valloire

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Valloire

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...