Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Valloire

65 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacija:

Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,4

Slidin. zona Galibier Thabor

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 750 m Didelė gondola: 2
Žemiausias taškas: 1 430 m Iš viso trasų: 160 km
Kurorto aukštis: 1 430 m
Trasos:
60 km
Iš viso keltuvų: 30
Trasos:
85 km
Bugelinis keltuvas: 11
Trasos:
15 km
Krėsliniai keltuvai: 17

Slidin. zona Galibier Thabor

Su skipass „Galibier Thabor“ galėsite rinktis iš 30 keltuvų ir slidinėjimo trasų, kurių bendras ilgis 160 km. Penkta pagal dydį Savojos slidinėjimo zona apima kurortus Valloire, Valmeinier 1500 ir Valmeinier 1800.

Virš gražaus kalnų kaimelio Valmeinier prie Le Gros Crey yra beribiai sniego šlaitai su puikiomis trasomis carving stiliaus slidinėjimui ir plačiomis trasomis pradedantiesiems ir mėgstantiems ramiai slidinėti. Kitoje pusėje galima išbandyti gilaus sniego nusileidimus. Snieglentininkai prie Crey du Quart šalia Valloire ras kasdien gerai paruoštą Snowpark su Halfpipe ir Boardercross ruožu. Slidinėjimo zonos dydis - 70 procentai yra virš 2000 m - ir daugiau nei 400 sniego patrankų garantuoja sniegą.

Ieškote dar daugiau pokyčių? Tai rasite apie 23 km nuo Valloire nutolusiame kurorte Orelle, kur galėsite patekti į didelę slidinėjimo zoną „3 Vallées“, didžiausią kartu sujungtą slidinėjimo zoną pasaulyje. Orelle pateikę savo skipass Valloire gausite nuolaidą dienos bilietui slidinėjimo zonai Val Thorens.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Valloire

Prancūzijoje naktinis slidinėjimas galimas daugelyje kuortų. Taip pat ir slidinėjimo zonoje Galibier Thabor galima vakare mėgautis naktiniu slidinėjimu. Iš Valloire kitoje slidinėjimo zonos pusėje naktinės pelėdos dėl gerai sujungtų keltuvų pateks į naktinio slidinėjimo zoną. Maža, bet gera naktinio slidinėjimo zona yra Valmeinier slėnio pusėje ir jus kviečia slidinėti net ir pasibaigus darbo laikui. Maždaug 600 m ilgio slidinėjimo trasa yra Valmeinier 1800 rajone apšviesta prožektoriais. Su 4 vietų krėsliniu keltuvu Pré Aynard pateksite į 1.949 m aukštį, nuo kur raudonai pažymėti nusileidimai veda į slėnio stotį. Taip baigiasi slidinėjimo trasa beveik prie pat ten esančių užeigų ir barų. Po slidinėjimo vakare, su Skibus 10 km ilgio kalnų gatve grįšite atgal į Valloire.

Apres Ski Valloire

Ne toks įvairus kaip žiemos sporto pasiūlymas, bet vis tiek nuostabus yra barų pasirinkimas Valloire. Boulingo centre „La Mafayo“ galima ne tik ramiai mėtyti kėglius ant takelio, bet ir žaisti biliardą ar išgerti kokteilį ir šnekučiuotis. Kartais galima žaisti aludėje „Le Moussequif“, o alternatyvioje kavinėje „Mast'Rock“ vyksta koncertai. Apres Ski laiką galima praleisti išgeriant gurkšnį alaus. Kad ir koks mažas yra Valloire, jame yra nuosava alaus darykla, aukščiausiai esanti Prancūzijoje. Su ledyno vandeniu pagamintas dar skanesnis „Galibier“- aukštumų alus yra dar šviežesnis. Kiekvieną penktadienį ji galima paskanauti ir nusipirkti prie pat alaus daryklos. Apres Ski vakarėlio triukšmas vis didėja dėl nemokamo įėjimo į diskoteką „Le Slalom“.

Po slidinėjimo ir vakarėlių galite bet kada apsilankyti saunoje, išbandyti hamamą ir atsipalaiduoti fitneso centre Jacuzzi „Le Val Form“. Valloire vilioja su įvairiais renginiais ir Outdoor pramogomis: lamos turai, pasivažinėjimas šunų tempiamomis rogėmis, Segway sniege arba parasparnių sportas - čia kiekvienas ras tai, ko ieško!

Snowpark: Snowpark du Lac de la Vieille Valloire

Slidinėjimo zonoje Galibier Thabor jūsų laukia „Snowpark du Lac de la Vieille“. Esantis prie Crey du Quart, parkas yra šalia „Chateau Ripaille“ keltuvo, 2.200 m iki 2.400 m aukštyje, tarp Valmeinier ir Valloire. Parke yra beveik viskas, kas sujaudins Freestyle fanų širdis. Įvairūs Rails ir Kicker keturių sunkumo lygių – mėlyni, žali, raudoni ir juodi – kiekvienam suteikiama galimybė pagilinti savo įgūdžius. Big Airbag pasirūpina būtinu saugumu.

Šalia Easy ir Medium zonos jūsų laukia Expert zona su Big Airs ir ilgio Halfpipe. „Lac de la Vieille“ sniego parke esantis boardercross maršrutas taip pat tinka pradedantiesiems.

Tie, kurie tarp Rides arba po jų nori pailsėti, gal stabtelti Chill zonoje, kurioje groja atitinkama muzika. Tie, kuriems pasiseks, galės paragauti net sultingo BBQ. Taigi, tikrai verta apsilankyti „Snowpark du Lac de la Vieille“!

Slidinėjimo zona Galibier Thabor yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Galibier Thabor

Bandomasis pranešimas Galibier Thabor susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Valloire

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Valloire

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais