Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Valmeinier

4 497 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Galibier Thabor
Aukščiausias taškas: 2 750 m
Žemiausias taškas: 1 430 m
Kurorto aukštis: 1 800 m
Iš viso keltuvų: 30
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 17
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 160 km
Trasos:
60 km
Trasos:
85 km
Trasos:
15 km

Slidinėjimo kelionės Valmeinier – 3 maži slėniai, tačiau didelė įvairovė!

Valmeinier

Simpatiškas ir lengvai pasiekiamas slidinėjimo kurortas Valmeinier yra Ecrins ir Vanuazo nacionalinio parko viduryje. Legendinė kalnų perėja nuo Valloire į Col du Galibier yra aukščiausia Tour de France Alpių perėja. Valmeinier 1500 yra vaizdingas kalnų kaimelis su senoviniais ir tradiciniais akmeniniais namais. Valmeinier 1800, priešingai, jauna, prisitaikiusi prie kraštovaizdžio kalnų stotis. Chalet stiliumi pastatyti mediniai namai yra išsidėstę pasagos forma, todėl slidėmis galima nučiuožti iki pat terasų, priklausančių jaukioms kavinėms. Taip pat yra daug restoranų, barų, parduotuvių ir trys kino teatrai. Jie visi tik keletą metrų nutolę viens nuo kito.

Valmeinier-Valloire

Saulės apšviestame Mauriennetal slėnyje yra Valmeinier-Valloire regionas, kuris dėl savo didelės slidinėjimo zonos dažnai vadinamas 3 Vallées leidiniu. Akivaizdu, kad žymiųjų 3 slėnių paminklas turėjo būti pastatytas Valmeinier. Tačiau gyventojai 1946 m., nenorėdami sumaišties, Kurševelį įkurė šiek tiek šiauriau. Tik 1986 m. buvo įkurtas 3 slėnių Valmeinier – slidinėjimo zona junginati 3 slėnius ir turinti nepakartojamas slidinėjimo trasas, plačius kalnų šlaitus ir turinti gilius slėnius.

Atvykimas Valmeinier

  • Traukinys: St. Michel de Maurienne/Valloire (apie 15 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 110 km), Turinas (apie 145 km), Ženeva (apie 185 km), Grenoblis (apie 190 km)

Apgyvendinimas Valmeinier

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Valmeinier

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais