Award
Klientų atsiliepimai

Valmeinier

4 284 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacija:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,8

Slidin. zona Galibier Thabor

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 750 m Didelė gondola: 2
Žemiausias taškas: 1 430 m Iš viso trasų: 160 km
Kurorto aukštis: 1 800 m
Trasos:
60 km
Iš viso keltuvų: 30
Trasos:
85 km
Bugelinis keltuvas: 11
Trasos:
15 km
Krėsliniai keltuvai: 17

Slidin. zona Galibier Thabor

Jeigu turite skipass „Galibier Thabor“, galite naudotis 30 keltuvų ir slidinėjimo trasomis, kurių bendras ilgis apie 160 km. Penktą pagal dydį Savojos slidinėjimo zoną sudaro vietovės Valmeinier 1500, Valmeinier 1800 ir Valloire (skipass išduodamas tik Valmeinier!).

Per gražųjį kalnų kaimelį Valmeinier ant Le Gros Crey begalinių sniego šlaitų driekiasi nepakartojamos slidinėjimo trasos pritaikytos karvingui. Čia galite rasti ir plačius ruožus pradedantiesiems bei laisvo stiliaus slidininkams. Kalnų šlaitai iš kitos pusės vos prieinami, todėl jums siūloma fantastiška galimybė slidinėti giliame sniege. Snowboard mėgėjai prie Crey du Quart šalia Valloire ras kiekvieną dieną paruoštą Snowpark, kuriame yra Halfpipe ir Boardercross ruožai. Slidinėjimo zonos 70 procentai aukščio yra virš 2.000 m. Daugiau nei 400 dirbtinio sniego patrankų jums garantuoja labai tikėtiną sniegą.

Norite dar daugiau permainų? Tik 18 km nuo Valmeinier nutolusi Orelle jums siūlo idealią vietą, kur galėsite patekti į slidinėjimo zoną „3 Vallées“. Tikrai verta išbandyti išvyką į didžiausią sujungtą slidinėjimo zoną!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Valmeinier

Naktinis slidinėjimas Prancūzijoje yra pamėgta laisvalaikio pramoga. Įvairiapusiškoje, šeimoms pritaikytoje, slidinėjimo zonoje Galibier Thabor slidinėjimas vakarais dar nesibaigia. Valmeinier slėnio pusėje yra maža, bet gera naktinio slidinėjimo zona, kviečianti svečius mėgautis naktiniu slidinėjimu net ir nedarbo valandomis. Rajone Valmeinier 1800 yra apšviečiama maždaug 600 m ilgio slidinėjimo trasa. 4 vietų krėslinis ketluvas Pré Aynard jus nugabens į 1.949 m aukštį, iš kur galima pradėti vidutinio sunkumo nusileidimus, kurie veda iki pat slėnio stoties. Jie baigiasi beveik prie užeigų ir barų durų slenkčio. Kitoje slidinėjimo zonos pusėje iš Valloire, pasikėlę keltuvais, pateksite ant naktinio slidinėjimo trasos. Atgal galima grįžti su Skibus, vežančiu 10 km kalnų gatve.

Apres Ski Valmeinier

Valmeinier yra ganėtinai rami vietovė, kurioje labiau vertinama kokybė negu dydis. Jaukūs nameliai yra šiek tiek mažesni negu kitur, o vietoj guliašo bus patiekiami skanūs regioniniai patiekalai. Po slidinėjimo Apres Ski laiką galima praleisti terasose ir kavinėse prie pat slidinėjimo trasų. Vakarais čia galima nueiti į įvairius barus, restoranus, kino teatrą ar diskoteką.

Vietovėje yra čiuožykla po atviru dangumi. Jūs galite mėgautis žiemos žygiais aplink kaimelius dėvėdami savo batus arba pasirinkę žygio sniego batais eskursiją su gidu. Norėdami paįvairinti laiką, galėsite žasiti boulingą, leistis rogutėmis nuo kalno arba išbandyti kopimą ledu. Tiems, kuriems neužtenka slidinėjimo tik dieną, net du kartus per savaitę suteikiama galimybė mėgautis naktiniu slidinėjimu (priklausomai nuo sezono).

Snowpark: Lac de la Vieille Valmeinier

Slidinėjimo zonos Galibier-Thabor jūsų laukia „Snowpark du Lac de la Vieille“. Jis yra prie Crey du Quart, 2200 m – 2400 m aukštyje šalia keltuvo „Chateau Ripaille“, tarp Valmeinier ir Valloire. Parke galima rasti beveik viską, kas suburs Freestyle mėgėjus. Ten yra 4 skirtingų sunkumo lygių – mėlynų, žalių, raudonų ir juodų – Rails ir Kicker, kurie suteikia galimybę kiekvienam tobulinti savo įgūdžius.

Ten rasite ne tik Easy ir Medium zonas, bet ir Expert zoną, kurioje profesionalų laukia Big Airs ir Handrails. „Lac de la Vieille“ sniego parke esantis boardercross maršrutas taip pat tinka pradedantiesiems.

Norintys tarp Rides arba po jų pailsėti gali praleisti laiką Chill zonoje, turinčioje tam tikrą garso įrangą. Jeigu jus lydės sėkmė, gausite net sultingą BBQ. Taigi, „Snowpark du Lac de la Vieille“ tikrai verta aplankyti!

Slidinėjimo zona Galibier Thabor yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Galibier Thabor

Bandomasis pranešimas Galibier Thabor susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Valmeinier

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Valmeinier

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...