Slidinėjimas ir SPA – Žiemos atostogos poilsio oazėje

Norite atitrūkti nuo kasdienybės ir palepinti save? O gal norite po įspūdingos dienos ant trasų pailsėti ir mėgautis masažu? Tada susiekite savo slidinėjimo atostogas ir patrauklius sveikatingumo pasiūlymus.

Nesvarbu, ar vakarais eisite į baseiną, praleisite laiką saunoje ar apsilankę SPA zonoje mėgausitės visapusiška sveikatingumo programa. Mūsų apgyvendinimo įstaigose galite elgtis taip, kaip liepia širdis! Kaip Jums skamba idėja po sėkmingos dienos ant trasų, praleisti laiką prie atpailaiduojančio masažo arba truputį pasportuoti fitneso salėje? Pas mus garantuotai rasite sau tinkamą SPA paketą su įskaičiuotu skipass tam, kad praleistumėte puikias atostogas sniego apsuptyje.

Pirmyn į SPA slidinėjimo kelionę

Jeigu ieškote SPA kelionės slidinėjimo zonoje, tada esate tinkamose rankose. Mes turime didelį pasiūlymą, kuris yra ne tik slidinėjimo kurorte, bet ir siūlo sveikatingumo paslaugas: baseinas, sauna, terminiai baseinai arba SPA Austrijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje arba Italijoje – pas mus garantuotai rasite savo slidinėjimo kelionę!

Susieti SPA ir slidinėjimo atostogos: privalumai

Slidinėjimo atostogų ir SPA derinys yra tikrai puikus. Rytais galima slidinėti ant trasos ir išlieti savo energiją prie kvapą gniaužiančios panoramos. Po pietų galima mėgautis sauna, praleisti laiką baseine arba didelėje SPA zonoje su masažais jūsų apgyvendinimo įstaigoje. Jums patiks jausmas leistis nuo trasos kūnu ir siela! Privalumas aiškus: jūs grįžote iš savo atostogų, kurios turi subalansuotą pramogų ir poilsio mišinį.

Slidinėjimo atostogos su SPA: į tai turėtumėte atkreipti dėmesį

Jeigu jūs norite mėgautis SPA pasiūlymais per slidinėjimo atostogas ir keliaujate be vaikų, galite apžvelgti pasiūlymus, kurie nėra specializuoti šeimoms. Priešingu atveju gali atsitikti, kad baseiną savo apgyvendinimo įstaigoje turėsite dalintis su būriu vaikų. Todėl apžvelkite tiksliau jūsų pasirinktos SPA apgyvendinimo įstaigos aprašymą slidinėjimo kurorte. Jeigu norite būti tikri, galite užsisakyti viešbučius „Tik suaugusiems“. Čia įleidžiami svečiai nuo 16 arba 18 metų. Linkime gero poilsio!

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...