Dolomiti Superski

1.200 km sniegu užtikrintų slidinėjimo trasų, 12 slėnių su apie 450 keltuvų įrangų. 400 slidinėjimo užeigų prie trasų, 24 Snowparks ir visa tai aukštoje padėtyje, tarp 1.500 ir 3.200 metrų. Tai slidinėjimo atostogos regione „Dolomiti Superski“! Geriausia yra tai: šis žiemos sporto malonumas galimas tik su vienu skipass. Pažinkite ekstra klasės slidinėjimo zoną ir apžvelkite mūsų apgyvendinimo įstaigas.

Dolomiti Superski
Dolomiti Superski

Slidinėjimo regionas Dolomiti Superski

Kodėl nepažinti nuostabių regiono Dolomiti Superski vaizdo realybėje? Erdvi Dolomitų zona pasirūpina kvapą gniaužinačiu vaizdu ir pasirūpina, kad netrūktų žiemos sporto pramogų. Su skipass „Dolomiti Superski“ galėsite slidinėti pasaulio paveldo regione. Nuo 2009 m. Dolomitai yra UNESCO sąraše. Su 3.342 m kalnas Marmolada yra aukščiausia UNESCO pasaulio paveldo viršūnė ir yra pavadinta „Dolomitų karaliene“. Tvirtų uolų ir milžiniškų kalnų masyvai yra taip pat įskaičiuoti į Skipass kainą kaip daugelis žinomų trasų: Weltcup ruožai Gröden, Alta Badia ir Cortina d'Ampezzo, Trametsch am Plose, ilgiausias pietų Tirolio nusileidimas „La Bellunese“ prie Marmolada ledyno ir žymioji Sellaronda.

Slidinėjimas regione Dolomiti Superski

Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Alta Badia, Gröden, Seiser Alm, Fassatal/Karerpass, Arabba/Marmolada, Sextner Dolomiten, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle-Pass, Eisacktal, Trevalli ir Civetta – tai slidinėjimo zonos, kurios jau dešimtmečius žavi žiemos sportininkus iš viso pasaulio ir garantuoja tikrą slidinėjimo laimę. Tai taip pat šios slidinėjimo zonos, kuriomis galite naudotis su skipass „Dolomiti Superski“. Čia rasite slidinėjimo trasų pasiūlymą, kuris su 85 procentais mėlynais arba raudonais ženklais kviečia kiekvieną žiemos sportininką. Šeimos, pradedantieji ir patyrę čia galės treniruoti savo slidinėjimo įgūdžius. Tikri ekspertai galės išbandyti juodas slidinėjimo trasas ir aukštos klasės Freeride zonas, kurios žada daug pokyčių.

Kitos pramogos regione Dolomiti Superski

Geriau leistis žemyn su rogutėmis ant apsaugotų ir idiliškų rogučių trasų? Arba su plačiais sniego batais išbandyti žiemos žygį? Ne tik slidinėjimo ir snieglenčių galimybės, bet ir kitos pramogos jūsų laukia Dolomituose. Su įvairaus lygio žygių takais galima planuoti įvairius maršrutus ir drąsiai eiti apsnigtais takais. Čiuožimas ant ledo yra tradicija regione, tai galima šbandyti salėje arba gamtoje. Su keltuvu Marmolada galima per kelias minutes pasiekti panoraminę terasą su fantastišku 360 laipsnio kampu.

Trumpai: tik geros priežastys, praleisti savo kitas slidinėjimo atostogas Italijos pietų Tirolyje. Pažinkite jau dabar šią aukštos laipsnio Skipass sąjungą!