Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Golling

392 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 8,7
Informacija apie slidinėjimo zoną
Dachstein West
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 780 m
Kurorto aukštis: 476 m
Iš viso keltuvų: 57
Bugelinis keltuvas: 35
Krėsliniai keltuvai: 11
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 131 km
Trasos:
44 km
Trasos:
80 km
Trasos:
7 km
Ski routes: 40 km

Slidinėjimo kelionės Golling - idiliška ir įvairi žiemos kelionė!

Golling

Golling yra įsikūręs Mocarto mieste prie Zalcburgo vartų, vaizdingame Alpių kalnų kraštovaizdyje. Miesto simbolis yra pilis „Burg Golling“, kuri stovi ant apaugusios uolos, o joje yra senas, garbingas muziejus apie vietovės ir pilies istoriją. Aplink Golling jums siūloma patraukli ir džiuginanti laisvalaikio, kultūros ir sporto programa, tad šeimos čia taip pat visada gali rasti įdomių pasiūlymų. Golling krioklys, kuris yra 75 m, natūrali rogučių trasa, žiemos žygių takai ir sauna bei SPA pasaulis – „Wellnesswelt Aqua Salza“ su vidaus baseinu ir vaikų pasauliu – tai tik keli patarimai, kurie jūsų atostogas pavers įdomiomis.

Dachstein West

Dachstein West regionas yra išsidėstęs ties Aukštutinės Austrijos siena ir Zalcburgo Žeme. Jis yra daugelio slidinėjimo fanų populiari atostogų kryptis. Nuostabi panorama ir įvairūs žiemos sporto ir Apres Ski pasiūlymai jau daug metų domina regiono lankytojus. Svarbiausia yra ne kalnų sporto varžybos, bet žiemiška atmosfera paprastiems slidininkas ir šeimoms. Ne tik plačias trasas, bet ir sunkius gilaus sniego nusileidimus čia ras Cracks, pavyzdžiui, ant Zwieselalm. Lygumų slidinėjimo fanai regione Dachstein-West galės mėgautis gerai išvystytu lygumų slidinėjimo tinklu, kurį sudaro apie 223 km.

Atvykimas Golling

  • Skrydis: Golling-Abtenau (vietovėje), Hallein (apie 13 km), Zalcburgas (apie 40 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 35 km), Miunchenas (apie 200 km), Insbrukas (apie 210 km)

Apgyvendinimas Golling

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Golling

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...