Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Golling

318 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacija:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,7
Informacija apie slidinėjimo zoną
Dachstein West
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 780 m
Kurorto aukštis: 476 m
Iš viso keltuvų: 53
Bugelinis keltuvas: 27
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 13
Iš viso trasų: 160 km
Trasos:
57 km
Trasos:
95 km
Trasos:
8 km
Ski routes: 44 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Dachstein West

Slidin. zona Dachstein West

Įsigiję skipass regionui „Dachstein West“, galėsite išbandyti 160 km slidinėjimo trasas. 53 keltuvų įrangos jus be problemų nugabens ant norimos slidinėjimo trasos. Mėgaukitės nepamirštamomis valandomis ant puikiai paruoštų nusileidimų slidinėjimo zonose Annaberg – Lammertal, Gosau, Russbach, St. Martin, Lungötz, Bad Dürrnberg, Postalm ir Abtenau, kuriuos galima pasiekti nemokamais autobusais skibus.

Ypač pradedantieji ir mėgstantys ramiai slidinėti, taip pat ir pažengę slidininkai čia ras puikų slidinėjimo trasų pasirinkimą, kuris žada daug pokyčių. Malonumą suteiks linksmybių trasos „Gaudipisten“: slalomo ruožas su įskaičiuotu laiko matuokliu, Snowcross įranga, kalvuotos ir mogulinės trasos. Tie, kuriems viso šito neužtenka, galės mėgautis naktiniu slidinėjimu prie keltuvo „Ötscherlift“. Visiems pradedantiesiems yra puikiai pritaikytos plačios ir gerai padarytos slidinėjimo trasos tam, kad galėtų išbandyti savo pirmuosius žingsnius ir užtikrintai jaustųsi ant trasų.

Šeimos su vaikais jau seniai suprato, kad šis slidinėjimo regionas puikiai pritaikytas jų poreikiams. Platus pasirinkimas mažiesiems slidinėjimo nykštukams, keli slidinėjimo vaikų darželiai ir „skicamps“ pasirūpins, kad būtų linksma. Vaikų širdis priverčia smarkiau plakti – „Spatzennest“, „Bärencamp“, „Brumsiland“ ir konvejerinės juostos „Zauberteppiche“!

Įvairiuose Funparks slidininkai ir snieglentinikai gali išlieti savo energiją. Snowpark Dachstein West zonoje Russbach yra didžiausias ir tikrai įvairus. Jame yra Jumps, Rails ir Tables. Freerider turės ką veikti „Freesports Arena Krippenstein“, kuri yra viena svarbiausių Freerider susibūrimo vietų.

Panoraminis slidinėjimas „Panoronda" yra 44 km ilgio ir sukelia įvairų potyrį leidžiantis idealiai paruoštomis ir pažymėtomis slidinėjimo trasomis. Kalnų užeigos ir terasos jus kviečia pailsėti ir grožėtis nuostabiu vaizdu.

Norite pasidalinti slidinėjimo dienos įspūdžiais su savo draugais ir giminaičiais ? Ne problema! Iš viso yra 13 Wi-Fi hotspots slidinėjimo regione Dachstein West – Funpark, užeigose ir keltuvų stotyse. Tai suteikia galimybę pasidalinti džiaugsmu su kitais, siųsti nuotraukas ir pranešti naujienas.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Golling

Slidinėjimo zonoje Dachstein West slidinėjimas iki pat nakties yra užtikrinta pramoga. Slėnio pusėje nuo Gosau ir todėl gerai pasiekiama nuo Golling, yra maža naktinio slidinėjimo zona. Vieną kartą per savaitę slidinėjimo malonumas čia nesibaigia net tada, kai užsidaro keltuvai. Prie keltuvo „Ötscherlift“ kiekvieną penktadienį maždaug 1 km slidinėjimo trasos ruožas yra apšviečiamas naktiniam slidinėjimui. Taip žemoji nusileidimo į slėnį dalis tampa naktinio slidinėjimo trasa. Raudona spalva pažymėtas nusileidimas yra iššūkis net ir patyrusiems žiemos sportininkams. Treniravimuisi skirta trasa, esanti Brumsiland šalia keltuvo „Hornspitzbahn“ slėnio stoties „Talstation“, yra paruošta naktiniam slidinėjimui. Ant abiejų trasų yra prailginamas darbo laikas nuo 18.30 iki 20.30 val. Vakarinio slidinėjimo metu pailsėti jus kviečia baras „Hornspitz-Schirmbar“, kuris yra prie nusileidimo į slėnį trasos.

Apres Ski Golling

Golling po malonumo ant trasų jūs galite patirti dar kitokių įspūdžių arba ramiai pailsėti. Jaukūs restoranai, „Gasthäuser“ ir kavinės jus pamalonins tradiciniais arba tarptautiniais patiekalais. Norintys vėliau pratęsti linksmybes, gali apsilankyti baruose arba diskotekose.

Tie, kuriems po pietų vis dar norisi praleisti laiką sniege, gali išbandyti naturalią rogučių trasą, pasivaikščioti gražiu žiemos kraštovaizdžiu arba išbandyti žygį sniego batais. Praleisti laiką romantiškai galima važinėjantis arklių kinkytais vežimais Bluntautal slėniu.

Besidomintys istorija galės Golling susipažinti su tradiciniais dirbiniais, kuriuos galite pamatyti rankų darbo audinių dirbtuvėse arba vieninteliame Austrijos privačiame popieriaus fabrike. Tikrai verta nuvykti į Mocarto miestą Zalcburgą arba į druskų pasaulį Hallein, kurie sudomis visą šeimą. Ten po žeme laukia įspūdingos čiuožyklos, kurios pradžiugins ypač mažuosius turistus.

Tie, kurie nori praleisti laiką ramiau, gali pailsėti „Aqua Salza“ – tai vietovėje esanti oazė su sauna, grožio ir SPA zona bei vidiniu baseinu ir vaikų pasauliu.

Snowpark: Snowpark Dachstein West Golling

Slidinėjimo regione „Dachstein West“ iš viso yra keturi įvairūs Funparks, kuriuose kiekvienas Freestyler turės ką veikti!

Tie, kurie ieško rizikos, turėtų apsilankyti Snowpark Dachstein West: Obstacles – 7 m ilgio Curved Box ir įvairūs Medium Kicker, Jib Box, Pro Kicker su 10 m Table ir Wallride pasirūpina, kad netrūktų adrenalino. Visa tai jums atrodo per daug grėsmingai? Ne problema, nes pradendančiųjų kliūtys pritaikytos pradedantiesiems. Profesionalūs Shaper garantuoja aukštos klasės Shred-Sessions. Kadangi yra nemokamas Wi-Fi hotspot, savo sėkme iš karto galite pasidalinti su kitais.

Tie, kurie nori pirmiausiai pasitreniruoti už Freestyle-Assen, slidinėjimo zonoje ras tris tam skirtas vietas: „Ötscher Kids Park“ – Gosau, „youngsters freestyle park“ – Annaberg ir „Rookie Park“ – Russbach. Ten esančios mažos kalvos, staigūs posūkiai, Jumps, Boxes ir Rails yra puikiai pritaikyti treniravimuisi.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Dachstein West yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Dachstein West

Bandomasis pranešimas Dachstein West susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Golling

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Golling

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.