Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Award
Klientų atsiliepimai

Apart Fliana

521 Atsiliepimų skaičius:

84 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 7,5
Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,6

Slidin. zona Silvretta Arena

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 872 m Didelė gondola: 7
Žemiausias taškas: 1 360 m Iš viso trasų: 239 km
Kurorto aukštis: 1 377 m
Trasos:
47 km
Iš viso keltuvų: 45
Trasos:
143 km
Bugelinis keltuvas: 13
Trasos:
49 km
Krėsliniai keltuvai: 25 Ski routes: 15 km

Slidin. zona Silvretta Arena

Turėdami „VIP-Skipass“ žiemos sportininkai Išglyje galės patirti nepakartojamą įspūdį ant 239 km nusidriekusių trasų ir papildomai 15 km ilgio slidinėjimo maršrutų su 45 keltuvų įranga didingame 2872 m aukštyje. Kadangi ši zona yra aukštai ir turi modernias sniego gaminimo mašinas, nuo lapkričio iki gegužės mėnesio jums 10 balų garantuotas sniegas.

Dviejų šalių slidinėjimo trasa Išglis, turinti susisiekimą su Šveicarijos Samnaun, priklauso didžiausioms Austrijos slidinėjimo vietovėms. Ilgiausia trasa „Eleven“ tęsiasi 11 km nuo aukščiausio „Greitspitze“ kalno taško iki vietovės centro. Ekspertų trasa „14a“, į kurią turėtų pasinerti tik patyrę žiemos sportininkai, turi 70 % nuolydžio kampą. Daugybė gilaus sniego ir mogulinių trasų priverčia smarkiau plakti kiekvieno eksperto širdį. Ant lengvų trasų aplink Idalp pradedantieji iš lėto gali priprasti prie žiemos sporto malonumo. Slidinėjimo kurortas aplink Išglį yra įspūdingas net ir snieglentininkams. Populiariausia jų susibūrimo vieta yra pusvamzdžio formos trasa „Halfpipe“ šalia keltuvo Idjochsesselbahn.

Trend ir Lifestyle čia yra labai svarbūs. Didžiausias Freestyle Alpių parkas „Ischgl Snowpark powered by Jeep“, esantis virš Idalp, tai patvirtina. Tie, kuriems ant Idalp per daug žmonių, gali pasukti į Šveicarijos pusėje esantį slidinėjimo kurortą. Būkite atsargūs apsiperkdami be muito mokesčio Samnaun miestelyje – ant slidžių esantys muitininkai atidžiai stebi jūsų perpildytas kuprines.

Visiška šio slidinėjimo naujovė yra „Ischgl SkyFly“ – metalinė virvė, kuria jūs galite skristi 50 m virš žemės iki pat slėnio. Kadangi tai yra integruotas slidinėjimo transportas, šis išradimas yra gerai pavykusi alternatyva nusileidimui į slėnį. Čia yra ir komfortiškas 8 vietų krėslinis keltuvas Idalp, kuris veda į Flimjoch, ir pagerinta trasų kontrolės sistemą.

Nuo 2018/2019 m. m. žiemos sezono buvo pašalintas Gampenbahn keltuvas ir pakeistas nauja 6 vietų gondola. Nauja gondola turi 900 m. aukščio skirtumą, šio tipo keltuvas sukuria naują pasaulio rekordą. Trijų lynų keltuvas kelia į viršų iki pat Pardatschgrat ir yra puikus kelias į Idalp. Ši gondola gali pasiekti net 1251 aukščio skirtumą. Freeride mėgėjams ypač įdomus „Piz Val Gronda“keltuvas, kuris atsirado Fimbatal vietovėje. Čia yra 3 km ilgio raudona trasa, nežinomi gilaus sniego šlaitai. Jūs galite pasinerti į powder malonumus tiesiai nuo kalnų stoties – tai privaloma išbandyti Išglyje Freeride-Hotspot.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Silvretta Arena
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Išglis

Išglis, gerai žinomas kaip Apres Ski centras, savo pulsuojančiu naktiniu gyvenimu gali lygintis su bet kuriuo pasaulio didmiesčiu. Jame yra daug jaukių kalnų slidinėjimo namelių, barų, restoranų bei diskotekų, kur jūs puikiai galėsite atšvęsti praėjusią dieną. Siautulingiausas Apres Ski vakarėlis kasdien vyksta bare „Kuhstall“. Ne mažiau įspūdingi vakarėliai būna ir baruose „Trofana-Alm“ bei „Niki’s Stadl“. Kalbant apie diskotekas Išglio miestelyje, reikėtų paminėti „Madlein-Pacha“, kuris nuolat siūlo įvairias šou programas. Visų pasirodymų kulminacija – ant Idalp kiekvienais metais gegužės 1 d. vykstantis Open Air koncertas, kuriame savo kūrinius atlieka pasaulinio garso žvaigždės –Tina Turner, Elton John, Bon Jovi, Sting, Pink, Wir Sind Helden ir Bob Dylan.

Daug ramiau laiką galima praleisti jaukiose kavinėse, kuriose po slidinėjimo galima išgerti puodelį kavos ar kakavos. Visai netoliese, Silvretta centre, jūs galite apsilankyti koncertuose, mėgautis spektakliu teatre ar geru filmu. Unikalią patirtį taip pat suteikia 7 km ilgio naktinio leidimosi rogėmis trasa, turinti 950 m aukščio skirtumą. Išglyje taip pat yra galimybė išbandyti paragliding-tandem skrydį su profesionaliais skrydžių mokytojais, tam, kad jūsų svajonė svajovė skraidyti būtų išpildyta per slidinėjimo atostogas.

Tie, kurie po kupinos įspūdžių trasoje dienos nori atsikvėpti, duris atveria Silvretta Therme Ischgl su sauna, solariumu ir masažais.

Kurioziškai ir prieštaringai vertinamas draudimas dėvėti slidžių batus naktį! Jeigu svečiai nori naktimis vaikštinėti Išglio miestelio gatvėmis, venkite dėvėti slidžių batus. Nuo 20.00 val. vakaro iki 6.00 val. ryto Išglyje draudžiama vaikščioti su slidžių batais. Šiuo metu triukšmą sukeliančių veiksmų bei pavojingų situacijų reikia vengti. Pažeidus šį viešosios tvarkos įstatymą gresia didelės baudos. Keliautojų reakcija į šį įstatymą yra įvairi – vieni pritaria, kiti piktinasi.

Snowpark: Ischgl Snowpark powered by Jeep Išglis

Ischgl Snowpark powered by Jeep apima daugiau nei du skyrius ir papildomai siūlo dar vieną funline su keliomis staigmenomis.

Parkarea 1 „All Fun“ kiekvienas turės ką veikti. Ne tik Freestyle pradedantieji, motyvuoti vaikai, bet ir jau daug metų tuo užsiimantys Snowpark fanai, čia visi galės puikiai praleisti laiką ir įgyti pirmąją patirtį. 16 kliūčių, daugybė boxes, funtubes ir rollerjumps parkas puikiai tinka pirmiesiems Air-Time akimirkoms arba tiesiog 180 ar 360 išbandymams. Visi, kurie nori dar auksčiau gali praleisti laiką Parkarea 2 „Improve your skills“. Pirmiesiems išbandymams netoliese jums yra paruošta Airbag tam, kad pasiruoštumėte naujiems iššūkiams be nukritimų ir skausmų, kai mėginsite 15 Tanks, Jumps ir Boxes. Prie parko išėjimo jus atsipalaiduoti kviečia Parkbase su muzika ir gultais.

Funline „get stoked“ siūlo pokyčius dėl savo banguotų trasų, staigių posūkių, greičio stiprintuvų ir šuolių tiems, kuriems klasikiniai nusileidimai laikui bėgant nusibosta, ir atneša kiekvienam žiemos sportininkui šypseną veide.

Parką galima lengvai pasiekti krėsliniu keltuvu „Sechersesselbahn Velill“.

Snowpark žemėlapis Silvretta Arena
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Silvretta Arena yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Silvretta Arena

Bandomasis pranešimas Silvretta Arena susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...