Apart Pitztaler Nachtigall
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 2 488 m |
| Žemiausias taškas: | 1 450 m |
| Kurorto aukštis: | 1 107 m |
| Iš viso keltuvų: | 9 |
| Didelė gondola: | 1 |
| Krėsliniai keltuvai: | 4 |
| Bugelinis keltuvas: | 4 |
| Iš viso trasų: | 54 km |
|
Trasos:
|
15 km |
|
Trasos:
|
28 km |
|
Trasos:
|
11 km |
| Ski routes: | 8 km |
Apart Pitztaler Nachtigall °°°
Trumpai
Vieta
Patogus Apart Pitztaler Nachtigall yra įsikūręs jaukiame Leins kaime, maždaug už 4,5 km nuo Jerzen. Įvažiavimas į Hochzeiger slidinėjimo zoną yra maždaug už 8 km. Iki Pitztal ledyno yra apie 30 km, o skibus stotelė yra už maždaug 100 m.Apstatymas
Šeimos valdomame viešbutyje Apart Hotel yra registratūra su Wi-Fi, vaikų žaidimų kambarys, sauna ir poilsio kambarys, taip pat nemokama automobilių stovėjimo aikštelė (jei yra laisvų vietų). Prie Hochzeiger kalnų keltuvo galima nemokamai naudotis slidžių saugykla (vienam apartamentui, ne daugiau kaip 4 asmenims).Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis: apie 4,00 € asmeniui/nakčiai
- Keycard: 2 €
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai (apie 10 € dienai, be maisto)
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Svarbi informacija
- Vaikams iki 9 metų skipass neišduodamas. Vaikams iki 5 metų imtinai skipass vietoje išduodamas nemokamai. Vaikams nuo 6 iki 9 metų suteikiamas nemokamas „bambini“ skipass vietoje, jei vienas iš tėvų užsisakė lygiavertį skipass, su kuriuo jie gali slidinėti nemokamai, kai juos lydi tėvai (ne daugiau kaip 1 nemokamas „bambini“ skipass iš tėvų).
- Įsigiję 2 dienų Hochzeiger skipass, vieną dieną, kol galioja skipass, taip pat galite naudotis Pitztal ledyno keltuvais arba Rifflsee kalnų keltuvais.
- Jei užsisakėte Hochzeiger skipass, jį galima atsiimti ir naudoti jau atvykimo dieną nuo 14.00 val.
Atvykimo informacija
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.
Atvykimas Jerzens
- Traukinys: Imst (apie 15 km), Landeck (apie 30 km), Insbrukas (apie 75 km)
- Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Miunchenas (apie 205 km), Ciurichas (apie 245 km)



