Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Kaprunas

951 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,0

Lygumų slidinėjimas Kaprunas

Informacija apie lygumų slidinėjimą

23 km km lygumų slidin. trasų:

Lygumų slidininkai tikrai turės ką veikti Kaprune ir Zell am See! Vaizdinga teritorija aplink Zeller See puikiai atitinka šiaurietišką discipliną. Zell am See ir Kaprunas iš viso siūlo 36 km lygumų slidinėjimo trasų. Kaprune yra apie 23 km, iš jų 1,3 km ilgio aukštumų arba ledyno lygumų slidinėjimo trasa (2900) prie Kitzsteinhorn. Lygumų slidinėjimo fanams ši trasa tikrai paliks didelį įspūdį!

Plokščia, apie 2 km ilgio Brunwiesenloipe trasa, kuri prasideda Kapruno lygumų slidinėjimo centre, ypač tinka pradedantiesiems. 3,5 km ilgio Tauern Spa trasa ir 5,2 km ilgio Schloss trasa taip pat prasideda Kapruno kroso centre. Kitas akcentas čia yra naktinė trasa, leidžianti palikti pėdsakus sniege net vakare.
Lygumų slidinėjimo žemėlapis Kaprunas
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant lygumų slidinėjimo žemėlapio.

Apgyvendinimas Kaprunas

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Lygumų slidinėjimas Kaprunas

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...