Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Award
Klientų atsiliepimai

Kaprunas

951 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,0

Slidin. zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 3 029 m Didelė gondola: 9
Žemiausias taškas: 768 m Iš viso trasų: 61 km
Kurorto aukštis: 786 m
Trasos:
29 km
Iš viso keltuvų: 21
Trasos:
23 km
Bugelinis keltuvas: 6
Trasos:
9 km
Krėsliniai keltuvai: 6 Ski routes: 11 km

Slidin. zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Su „Ski Alpin Card" skipass galėsite slidinėti Skicircus Saalbach Hinterglemm Fieberbrunn slidinėjimo zonoje nuo Zell am See/Kaprun, nuostabiuose 408 km trasose. Pagal moto „1 bilietas, 3 regionai, begaliniai kalnai“.

Zell am See ir Kaprun priėjimą prie 138 km slidinėjimo trasų ir 49 modernių keltuvų įrangų abiejose slidinėjimo zonose Maiskogel ir Schmittenhöhe taip pat ir slidinėjimo zonoje prie Kitzsteinhorn, kuris siekia daugiau nei 3029 m aukščtį.

Kitzsteinhorn siūlo 61 km, daugiausia vidutinio sunkumo, trasas pradedantiesiems ir mėgstantiems ramiai slidinėti. Plačios carving slidinėjimo trasos ir tokie ilgi, sportiški nusileidimai kaip 5 km ilgio trasa prie „Gletscherjet 4“ keltuvo kalnų stoties privers slidininkų širdis plakti dar smarkiau. Kita vertus, ekspertai, ieškantys didžiausio adrenalino smūgio, yra tinkamoje vietoje ant „Black Mamba“, kurio gradientas siekia iki 63 proc.Iš Kaprun galite pasiekti ledyną su Gletscherjet ir Panoramabahn keltuvais arba tiesiai iš miesto centro su MK Maiskogelbahn ir K-onnection keltuvu, pastatytu 2019 m.

Nuo Zell am See galite pasiekti slidinėjimo zoną Schmittenhöhe (2000 m) su CityXpress, TrassXpress arba Schmittenhöhenbahn keltuvu, kuri gali pasiūlyti visų sunkumų lygius. Ekspertai gali išbandyti 4 km ilgio Trass nusileidimą, kuris laikomas sunkiausiu visoje slidinėjimo zonoje ir vienu stačiausių nusileidimų visame Zalcburgo regione.

Slidinėjimo zonoje Maiskogel yra didelės, plačios ir mėlynosios trasos, kurios ypač tinka šeimoms. Almbahn kalnų stotyje žiemos sporto entuziastai taip pat ras ilgiausią slidinėjimo regione trasą – maždaug 7 km.

Kiekviena iš trijų slidinėjimo zonų turi nuosava „funpark" su įvairiomis kliūtimis ir šuoliais. Taip pat laisvo stiliaus mėgėjai atras čia daug galimybių. Iš viso yra 5 „Freeride" maršrutai ir visapusiška informacijos sistema su pagrindine informacija ir info taškais.

Kaip specialią paslaugą Zell am See ir Kaprun slidinėjimo zonos siūlo jums nemokamą Wi-Fi skirtingose vietose visoje slidinėjimo zonoje. Prie Wi-Fi tinklo prisijungsite visiškai nesunkiai ir tuomet galėsite naršyti internete, atsisiųsti naujausias sniego naujienas arba dalintis savo nuotraukomis!

Nuo 2019 gruodžio mėnesio Schmittenhöhe susijungs su Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Naujasis zellamseeXpress važiuoja tik iki Viehhofen miesto Glemmtal slėnio. Šešios kabinos sudaro vieną jukbox, kuriame galėsite prijungti savo mėgstamą muziką. Taip pat iš Viehhofen ir Vorderglemm važiuoja skibus. Kitais metais Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn ir Zell am See-Kaprun slidinėjimo zonos turėtų visiškai viena su kita susijungti. Šių vietovių susijungimas sudarys didžiausią slidinėjimo zoną visoje Austrijoje.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Kaprunas

Kaip ir kitose naktinio slidinėjimo zonose Austrijoje, slidinėjimo zonoje Zell am See-Kaprun galima slidinėti naktį. Zell am See, kaimyninėje Kapruno vietovėje, galima ketvirtadieniais mėgautis naktiniu slidinėjimu. Naktinis slidinėjimas vyksta ant apšviestos apie 1,5 km naktinio slidinėjimo trasos „Nightslope“ prie keltuvo „Ebenbergbahn“. Dienomis, kuriomis vakarais yra atidaryta slidinėjimo trasa naktiniam slidinėjimui, keltuvas „Ebenbergbahn“ užsaidaro 15.00 val. Nuo 18.30 iki 20.30 val. keltuvas vėl veikia dėl naktinio slidinėjimo. Didelį įspūdį paliks naktinis apšviestų namų vaizdas Zell am See. Daugiau dienų galiojantys skipass tomis dienomis galioja ir naktiniui slidinėjimui. Kitu atveju bilietus galima įsigyti atvykus į vietą.

Apres Ski Kaprunas

Apres Ski yra labai svarbus Zell am See ir Kaprune. Daug jaukių užeigų ir užkandžiams skirtų vietų jau dienos metu vilioja poilsiautojus. Ypač rekomenduojama Apres Ski baras „Schnapshansbar“ ant Schmittenhöhe arba jauki užeiga „Pinzgauer Hütte“.

Vakarais jus kviečia pasilinksminti Apres Ski barai, aludės ir diskotekos Kaprune arba Zell am See. Baruose ir klubuose, pavyzdžiui, „Off piste bar“, „Crazy daisy“ arba „Diele“ naktis tikrai gali pavirsti diena.

Daugelis kitų užsiėmimų, tokių kaip leidimąsis rogutėmis nuo kalno (Tag & Nacht), čiuožimas ant ledo, lygumų slidinėjimas arba apsilankymas nuotykių baseine su sauna, papildo platų pramogų pasiūlymą. Norintys praleisti laiką aukštybėse gali išbandyti šuolį parašiutu, pažinti regioną skrendant skraidykle arba mėgautis vaizdu skrendant sklandytuvu. Didelė permaina jūsų laukia pasivaikščiojant pėsčiųjų zonoje, kurioje yra parduotuvės ir kavinės.

Snowpark: Snowpark Kitzsteinhorn Kaprunas

Trejose slidinėjimo zonose galėsite naudotis didele Freestyle pasiūlymų įvairove. Pirma lankytina vieta yra Kitzsteinhorn, nes ten esančiame Snowpark Kitzsteinhorn adrenalino mėgėjų ir Freestyle fanų iš viso laukia penkios pokyčius žadančios Areas.

„Easy Park“ galės vaikai ir naujokai pakvėpuoti pirmuoju Freestyle oru, o pažengę patobulinti savo įgūdžius. Taip pat yra rainbow box, wawe box, down rail ir trys Kicker. „Central Park“ ir „South Central Park“ susiburia profesionalai ir pažengę. 9 m barrier, įvairūs rails, kicker (5–13 m) bei knuckle nepaliks neišpildytų norų. Viršuje, 2900 m aukštyje, yra „Glacier Park“, kuris atidarytas tik rudenį ir ankstyvą pavasarį. Šalia snowpark yra eagle line su kliūtimis pradedantiesiems ir pažengusiems bei įspūdinga 160 m ilgio ir 6,5 m aukšta superpipe, kuri yra didžiausia Austrijoje.

Daugiau veiksmo yra Funpark „Schmitten“ ant Schmittenhöhe. Parke yra Obstacles, pavyzdžiui, Rails, Boxes ir Kicker ir yra daugiausiai pritaikytas pradedantiesiems ir pažengusiems. Linksmybes taip pat žada „Schmitten XXL“, 1300 m ilgio Funslope su kalnelių trasa, šuoliais, tuneliais ir pan.

Galiausiai, dar vienas parkas pirmiausia skirtas šeimoms su vaikais: „Schmidolins Drachenpark“ siūlo vaikams geriausias sąlygas su bangų bėgimais ir nedidelėmis rampomis žengti pirmuosius žingsnius laisvojo stiliaus zonoje. Kitas akcentas yra vaikų trasa ant Glocknerwiese.

Snowpark žemėlapis Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Bandomasis pranešimas Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Kaprunas

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Kaprunas

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...