Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Kaprunas

959 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,0
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun
Aukščiausias taškas: 3 029 m
Žemiausias taškas: 768 m
Kurorto aukštis: 786 m
Iš viso keltuvų: 21
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 6
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 61 km
Trasos:
29 km
Trasos:
23 km
Trasos:
9 km
Ski routes: 11 km

Slidinėjimo kelionės Kaprunas – slidinėjimo ledynas, esantis Salzburger Land!

Kaprunas

Kaprun yra 786 m virš jūros lygio Kitzsteinhorn papėdėje ir yra žinoma kaip pirmoji Austrijos ledynų slidinėjimo zona. Iš gražių miesto namų atsiveria vaizdas į Kaprun pilį, kuri laikoma miesto orientyru. Pasiūla turistams čia yra didelė: be įvairių kalnų trasų slidininkams ir snieglentininkams, jūsų laukia išvalyti žiemos pėsčiųjų takai, lygumų slidinėjimo trasos ir unikalus kraštovaizdis. Žiemos sporto entuziastai taip pat gali atsipalaiduoti SPA centre TAUERN. Taip pat čia rasite ir boulingo takus arba galėsite išbandyti sklandymą parasparniu.

Zell am See-Kaprun

Zell am See-Kaprun yra Zalcburgo žemės širdyje ir yra laikomas vienu žymiausių ir svarbiausių regionų Austrijoje. Dominuoja aplinkui esančios kalnų viršūnės Kitzsteinhorn (3.203 m), Schmittenhöhe (2.000 m) ir Maiskogel (1.675 m)Integruotas į Aukštąjį Tauerną, regionas puikiai tinka žiemos pramogoms. Ne tik kupinos permainų ir dėl ledyno, esančio ant Kitzsteinhorn, labai sniegu užtikrintos slidinėjimo trasos, bet ir regione vyraujanti siautulinga laisvalaikio ir Apres Ski programa siūlo viską, kas paverčia žiemos atostogas idealiomis.

Atvykimas Kaprunas

  • Traukinys: Zell am See (apie 10 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 85 km), Insbrukas (150 km), Miunchenas (apie 215 km)

Apgyvendinimas Kaprunas

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Kaprunas

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...