Appartement Thorau´s Lifestyle
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 1 900 m |
| Žemiausias taškas: | 800 m |
| Kurorto aukštis: | 800 m |
| Iš viso keltuvų: | 34 |
| Didelė gondola: | 7 |
| Krėsliniai keltuvai: | 8 |
| Bugelinis keltuvas: | 19 |
| Iš viso trasų: | 120 km |
|
Trasos:
|
52 km |
|
Trasos:
|
41 km |
|
Trasos:
|
27 km |
| Ski routes: | 8 km |
Orai & Sniego gylis Maria Alm
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 34 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 120 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-24 |
Rytoj
26-05-25 |
An.
26-05-26 |
Tr.
26-05-27 |
Kt.
26-05-28 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 9 / 17 °C | 10 / 18 °C | 11 / 20 °C | 9 / 18 °C | 7 / 15 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 13 h | 11 h | 14 h | 10 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 600 m | 3 300 m | 3 300 m | 2 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 15 °C | 13 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 300 m | 3 300 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 12 °C | 16 °C | 14 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 400 m | 3 700 m | 3 800 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 18 °C | 15 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 800 m | 3 300 m | 3 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 16 °C | 12 °C | 9 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 400 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 13 °C | 10 °C | 8 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 000 m | 2 800 m | 2 700 m | 3 100 m |
|
Šiandien
26-05-24 |
Rytoj
26-05-25 |
An.
26-05-26 |
Tr.
26-05-27 |
Kt.
26-05-28 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 10 / 29 °C | 12 / 29 °C | 11 / 31 °C | 12 / 28 °C | 11 / 25 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 10 h | 14 h | 11 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 700 m | 3 200 m | 3 200 m | 2 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 27 °C | 22 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 200 m | 3 300 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 16 °C | 28 °C | 22 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 500 m | 3 700 m | 3 800 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 29 °C | 23 °C | 15 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 700 m | 3 200 m | 3 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 16 °C | 26 °C | 20 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 23 °C | 19 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 000 m | 2 800 m | 2 600 m | 3 100 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 6 h | 10 h | 6 h | 7 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 5 h | 6 h |
| 43 | 0 | 5 | 0 | 7 | 62 | 71 | 15 | 56 | 95 | 66 | 19 |
| 9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 8 | 4 | 9 | 13 | 9 | 6 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



