Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Hotel Meeting

62 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 9,3
Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,2

Lygumų slidinėjimas Livigno

Informacija apie lygumų slidinėjimą

30 km km lygumų slidin. trasų:

Livigno mieste driekiasi 30 km gerai paruoštų lygumų slidinėjimo trasų. Kiekvienais metais gruodžio mėnesį čia švenčiamas tarptautinio lygumų slidinėjimo maratonas „La Sgambeda“ sezono atidarymas. Kadangi Livigno miestas yra lygiajame aukštajame slėnyje, jis gerai pritaikytas lygumų slidinėjimui.

Maždaug 20 km ilgio trasa „Pista Turistica“ sužavės ne tik fiziškai stiprius keliautojus – ji nėra sunki, tad puikiai tinka ir pradedantiesiems. Aukštumų trasa „Pista Agonistica Molino“ yra 10 km ilgio ir joje vyksta net tarptautės varžybos. Norintys vakarais sportiškai papramogauti, gali leisti laiką 2 km nusidriekusioje apšviestoje lygumų slidinėjimo trasoje.
Lygumų slidinėjimo žemėlapis Livigno
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant lygumų slidinėjimo žemėlapio.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...