Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Award
Klientų atsiliepimai

Hotel Meeting

62 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 9,3
Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,2

Slidin. zona Livigno

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 798 m Didelė gondola: 6
Žemiausias taškas: 1 816 m Iš viso trasų: 115 km
Kurorto aukštis: 1 816 m
Trasos:
30 km
Iš viso keltuvų: 32
Trasos:
65 km
Bugelinis keltuvas: 12
Trasos:
20 km
Krėsliniai keltuvai: 14

Slidin. zona Livigno

115 km nusidriekusios slidinėjimo trasos, tarp kurių yra ir labai plačių, 32 keltuvo įranga – visa tai jums siūlo slidinėjimo abonementas (skipass) „Livigno“! Kadangi ši zona yra aukštai (tarp 1816 ir 2798 m ) ir turi daug dirbtinio sniego gaminimo įrangų, jame sniegas garantuotas.

Slidinėjimo trasos driekiasi iš abiejų slėnio pusių, tad jūs visada galite leistis nuo kalno apsupti saulės spindulių. Freeride fanai gali mėgautis giliu sniegu, esančiu Carosello pusėje, ir dviem Snowparks, esančiais ant Mottolino ir ant Carosello kalnų, kuriuose yra pusvamzdžio formos „Halfpipe“ ir „Quarterpipe“ trasų, daugybė „Kickers“, „Rails“ bei vienas Boardercross ruožas, suteikiantis daug džiaugsmo. Kadangi Livigno mieste yra šie Top Funparks, čia dažnai vyksta varžybos, kurias verta pamatyti! Viena iš nedaugelio juodųjų trasų yra „Monte Neve-Valfin“, o kitos trasos šioje zonoje yra lengvos ir vidutinio sunkumo lygio. Šalia vietovės pradedantieji gali savo jėgas išmėginti ant pasibandymui skirto ploto. Čia yra ir vaikų slidinėjimo darželis bei daugiau vietovių, išsidėsčiusių aplink Livigno miesą, kuriose vaikai galės pramogauti. Slidinėjimo zonoje jie irgi turės ką veikti – išbandyti kalnelių ar greitojo nusileidimo trasas.

Kasmetinis įspūdis – tai Telemark-Festivalis „La Skieda“, kuris sezono pabaigoje suteikia daug malonumo, nes organizuojami teminiai vakarėliai ir kursai pradedantiesiems bei suteikiama galimybė išbandyti inventorių. Puikus vietovės ir slidinėjimo zonos derinys lemia aukštojo slėnio populiarumą.

Slidinėjimo zonoje yra trys sritys, kuriose prie Wi-Fi galima prisijungti nemokamai.

Elgesio taisyklės slidinėjimo trasose Italijoje

Kad būtų galima garantuoti saugumą slidinėjimo trasose Italijoje, nuo 2022 metų įsigaliojo naujos saugos taisyklės. Kad galėtų naudotis slidinėjimo zonomis, kiekvienas turi turėti draudimą, kuris padengia žalą tretiesiems asmenims. Šį draudimą galima užsisakyti ir jau atvykus į vietą. Slidinėjimas apsvaigus nuo alkoholio yra draudžiamas ir bus baudžiamas didelėmis baudomis, kurių didžiausias leidžiamas alkoholio kiekis yra 0,5 mg vienam litrui kraujo. Siekiant sumažinti traumų riziką, šalmai yra privalomi visiems nepilnamečiams slidinėjant, čiuožiant snieglente ar rogutėmis.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Livigno
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Livigno

Kai sutemsta ir Italiją apgaubia naktis, slides ir snieglentes padedama į šalį, kad galėtumėme pasilinksminti. Tačiau trasose, esančiose naktinio slidinėjimo zonose aplink Livigno miestą, slidinėjimu galima mėgautis ilgiau nei įprasta – tam tikromis dienomis čia siūlomas naktinis slidinėjimas. Visi žiemos sporto mėgėjai, kuriems dienos neužtenka, gali iki vakaro leistis nuo kalno. Naktinį slidinėjimą verta išbandyti ne tik jauniems, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms: leisdimasis tamsoje idealiai paruoštomis trasomis paspartina kiekvieno žiemos sporto entuziasto širdies plakimą. O kai jums dar suteikiama galimybė pasimėgauti karštu vynu, punšu ir arbata, naktinio slidinėjiimo metu išsipildys visi jūsų norai.

Apres Ski Livigno

Slidinėjimo zonoje ir slėnio centruose yra daug senovinio stiliaus kalnų užeigų, kuriuose Apres Ski vakarėliai sulaukia nemažai dėmesio. Šia prasme Livigno miestas niekuo nenusileidžia Austrijai! Regioninis karštas Apres Ski gėrimas yra „Bombardino“, kuris prieš 50 metų buvo išrastas Livignos bare! Restoranų, kavinių, barų ir aludžių įvairovė bei vyno baras ir naktinis klubas neleidžia nuobodžiauti vakarais.

Čia galima išbandyti ir kitas įdomias pramogas: leidimąsi rogutėmis nuo kalno, čiuožimą ant ledo čiuožykloje, laipiojimą ledu, 20 km besidriekiančias žiemos žygio trasas, pasivažinėjimą sniego rogėmis ar keturračiais, jodinėjimą, boulingo ar biliardo žaidimą, baseino ar fitneso centro malonumus. Norintys susipažinti su Livigno miesto tradicijomis ir kultūra, turėtų aplankyti bažnyčias. Keletas jų buvo pastatytos XVII amžiuje, todėl iki šiol žavi nuostabiais meno kūriniais.

Dėl ypatingos geografinės padėties, Livigno buvo pripažintas zona be muito mokesčio – visų apsipirkimo mėgėjų svajonė!

Snowpark: Mottolino ir Park 3000 Livigno

Ambicingi žiemos sporto entuziastai labai mėgsta slidinėjimo zoną Livigno, kuri yra 2798 m aukštyje ir todėl joje garantuojamas sniegas. Savaime suprantama, savo jėgas išbandyti čia atvyksta ir Freeride, ir Freestyle mėgėjai. Kurorte yra du skirtingi Snowparks, kurie kviečia pasidžiaugti moderniausiai įrengtais aukštumų malonumais.

Pradedant nuo „Snowpark Mottolino“, kuriame yra 4 Lines ir Jib-Area, galima išbandyti savo kūrybiškumą ir pasiekti įvairų rizikos lygį. Pradedantieji išbando save ant „S-Line“, o pažengusieji – „M-Line“, kurioje yra nauji „Rails“, „Boxen“. Jau jūs ilgokai užsiiminėjat šia veikla ir vadinate save profesionalu, tuomet „L-/XL-Line“ taps jūsų naujais namais, nes čia galima rasti viską – nuo įspūdingų „Jumps“ iki „Photoshootings“ bie pamatyti įvairius renginius. Jib-Area ir šalia esantis Boardercross ruožas palieka užtenktinai erdvės jėgų išbandymui paprastuoju stiliumi. Parke yra sniego gaminimo įranga, tad Freestyle mėgėjams niekas negali pastoti kelio

Panašiai pastatytas yra Carosello zonoje „Livigno Park 3000“, kuris tik šiek tiek skiriasi. Parko centre esanti „Air Bag“ pasirūpino tuo, kad nusileidimai būtų minkšti,o skambanti muzika jus skatintų pasirinkti aukštumoje esančias eskursijas. Visi Riders gauna nemokamą Wi-Fi ir įėjimą į Chill zoną.

Snowpark žemėlapis Livigno
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Livigno yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Livigno

Bandomasis pranešimas Livigno susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...