Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Chamrousse

6 555 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 8,4

Lygumų slidinėjimas Chamrousse

Informacija apie lygumų slidinėjimą

40 km km lygumų slidin. trasų:

Miškais apaugusi plynaukštė de l'Arselle jums siūlo 40 km lygumų slidinėjimo trasas, tarp kurių dažnai galima pamatyti ir lygumų slidinėjimo čiuožimo stiliumi pėdsakus. Ypač rekomenduojama 9 km ilgio labai sunkaus lygio trasa „Astragale“, kuri yra tikras iššūkis fiziškai stipriems lygumų slidinėjimo fanams. Čia taip pat yra paslaugų stotis ir galimybė užsisakyti lygumų slidinėjimo pamokas. Už naudojimąsi trasomis kiekvieną dieną taikomas mokestis.
Lygumų slidinėjimo žemėlapis Chamrousse
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant lygumų slidinėjimo žemėlapio.

Apgyvendinimas Chamrousse

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Lygumų slidinėjimas Chamrousse

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...