Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Chamrousse

6 558 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 8,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Chamrousse
Aukščiausias taškas: 2 250 m
Žemiausias taškas: 1 400 m
Kurorto aukštis: 1 700 m
Iš viso keltuvų: 16
Bugelinis keltuvas: 8
Krėsliniai keltuvai: 7
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 90 km
Trasos:
45 km
Trasos:
35 km
Trasos:
10 km

Slidinėjimo kelionės Chamrousse – olimpinių žaidynių trasos už žemą kainą!

Chamrousse

Nuo Chamrousse, esančio Belledonne kalnų masyve maždaug 1.700 m aukštyje, atsiveria nepakartojamas vaizdas į 30 km nutolusį Grenoblį ir aplink esančius kalnus. Ši vietovė tapo žinoma dėl olimpinių žaidynių ir Tour de France. Nuo tada, kai Jean-Claude Killy 1968 m. tapo triskart olimpiniu čempionu, ši slidinėjimo vietovė neprarado savo žavesio. Ne tik Skicracks čia gali rasti įspūdingo nusileidimo trasas, bet ir pradedantiesiems slidininkams bei snieglentininkams Chamrousse slidinėjimo zonoje sudarytos puikios sąlygos.

Kadangi ši vietovė yra vakarinėje pusėje, garantuotas ne tik geras sniegas, bet ir daug saulės po pietų ir net vakarais. Čia ypač įspūdingi saulėlydžiai, kurie debesis ir sniego laukus nudažo raudonai. Dėl šio gamtos reiškinio vietovė buvo pavadinta Chamrousse („Raudoni laukai“).

Vietovę sudaro 1.300 hektarai, išsidėstę keliuose kalnų lygmenyse. Nuo Chalet kaimelio Bachat-Bouloud (1.700 m), esančio ant Plateau de l'Arselle, autobusu galima patogiai pasiekti kitus rajonus – Roche Béranger (1.750 m) ir Recoin (1.650 m). Čia jūsų lauks jaukios kavinukės, barai, restoranai ir daugybė parduotuvių, be kurių neįsivaizduojama moderni žiemos sporto vietovė. Mūsų jaukūs Chalet apartamentai jums pasiūlys nepakartojamą vaizdą į Prancūzijos žemumas.

Belledonne

Belledonne kalnynas sudaro Prancūzijos Alpių vakarinę pusę ir tęsiasi tarp Grenoblio ir Šamberi daugiau nei 60 km. Jo didingos viršūnės paverčia ne tik Grenoblio miestą nepakartojamu, bet ir pritraukia žiemos sporto entuziastus, nes šis kalnynas turi pačius geriausias Prancūzijos slidinėjimo zonas. Pavyzdžiui, Chamrousse tapo 1968 m. žiemos olimpiados greitojo nusileidimo varžybų miestu ir buvo įrašytas į prancūzų slidininko Jean-Claude Killy (Žano Klodo Kili) istoriją.

Atvykimas Chamrousse

  • Traukinys: Grenoblis (apie 35 km)
  • Skrydis: Grenoblis (apie 80 km), Šamberi (apie 95 km), Lionas (apie 130 km), Ženeva (apie 180 km)

Apgyvendinimas Chamrousse

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Chamrousse

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais