Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Chamrousse

6 555 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 8,4

Slidin. zona Chamrousse

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 250 m Didelė gondola: 1
Žemiausias taškas: 1 400 m Iš viso trasų: 90 km
Kurorto aukštis: 1 700 m
Trasos:
45 km
Iš viso keltuvų: 16
Trasos:
35 km
Bugelinis keltuvas: 8
Trasos:
10 km
Krėsliniai keltuvai: 7

Slidin. zona Chamrousse

Turėdami Chamrousse slidinėjimo abonementą (skipass), jūs galėsite keltis 16 keltuvais ir mėgautis trasomis, kurių ilgis 90 km. Slidinėjimo zona (1.650–2.250 m) Belledonne masyve jums siūlo nepaprastą vaizdą į aplink esančias, 4.000 m siekiančias viršūnes, taip pat ir į Prancūzijos žemumas. Dėl geografinės padėties vakariniame Alpių krašte (čia slepiasi debesys) Chamrousse ypač užtikrintas sniegu. Virš Chamrousse 1650, sportiškai ambicingų slidininkų laukia olimpinė sritis. Šalia raudonų ir mėlynų trasų čia rasite ir juodas.

Chamrousse 1750 jums siūlo didelę lengvų trasų įvairovę, kad galėtume pasimėgauti slidinėjimu ir pasidžiaugtumėte giliu sniegu. Šios dvi rajono dalys yra puikiai viena su kita sujungtos. Chamrousse slidinėjimo zona yra puikiai pritaikyta visai šeimai, o Roche Béranger trasos ypač gerai tinka šeimoms su vaikais. Kadangi Chamrousse yra dideli Snowparks, jis vadinamas „Espace Freestyle“. Jame taip pat galima rasti Funpark vaikams. Vienas ypatingas dalykas: vasario mėnesį, per prancūziškas atostogas, 1 x per savatę „Gaboureaux“ trasa, vedanti į Chamrousse 1650, yra apšviečiama. Naktinio slidinėjimo metu nuo čia atsiveria gražus vaizdas į apšviestą Grenoblį.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Chamrousse
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Chamrousse

Po pietų terasos, esančios Chamrousse 1750 ir 1700 bei kalnų stotyje, jus kviečia atsikvėpti. Norintys vakarais išgerti alaus skambant gerai muzikai, gali tuo pasimėgauti „K-Dox“, esančiame Chamrousse 1700, o apsipirkimo mėgėjai gali apsilankyti apsipirkimo centruose ir parduotuvėse, kurios yra Chamrousse 1650 ir 1750. Restoranuose jūs galite pasilepinti tradiciniais savojiškais skanumynais: prancūziškais lietiniais „Crêpes“, fondiu arba Raclette.

Be slidinėjimo trasų jūs galite išmėginti kitus sportinius užsiėmimus: žygį sniego batais, sklandymą parasparniu ar važinėjimą sniego motociklu. Čia yra plotas padengtas ledu ir dvi mažos ledimosi rogutėmis trasos. Kelionių gidas jums pasiūlys įdomią programą, pavyzdžiui, sutiktimo vakarą valgant tradicinį fondiu arba Raclette.

Snowpark: Snowpark Sunset Park Chamrousse

Chamrousse slidinėjimo zonoje galima išbandyti įvairius Freestyle būdus. Šalia Chamrousse 1750 stoties maždaug 1.900 m aukštyje yra 500 m ilgio „Sunset Park“, kuriame jūsų laukia ne tik penki įvairūs Kickers, bet ir daugybė Boxes, Rails ir kiti įvairaus lygio Obstacles. „Sunset Park“ yra Boardercross, Skicross ruožas bei Chill zona, kurioje tarp Rides arba po to galima jaukiai atsikvėpti. Žemiau už „Sunset Park“ yra vaikų Funpark, kuriame vaikai ir pradedantieji gali įgyti pirmąją Freestyle patirtį.

Snowpark žemėlapis Chamrousse
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Chamrousse yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Chamrousse

Bandomasis pranešimas Chamrousse susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Chamrousse

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Chamrousse

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...