Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Les Flocons du Soleil [Speciali kaina]

214 Atsiliepimų skaičius:

87 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 8,0
Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,4

Lygumų slidinėjimas La Joue du Loup

Informacija apie lygumų slidinėjimą

35 km km lygumų slidin. trasų:

SuperDévoluy ir La Joue du Loup sudaro bendrą lygumų slidinėjimotrasų tinklą, apimantį apie 35 km trasų. Kartu su Col du Festre visas regionas siūlo apie 80 km paruoštų įvairaus sunkumo lygio trasų.

Ant Boucherac plynaukštės, SuperDévoluy vietovės pakraštyje, ypač pradedantieji turės ką veikti. Lygumų slidinėjimo trasa „La Joue du Loup“ siūlo optimalų pasirinkimą pažengusiems ir pradedantiesiems. Taip pat galimas susisiekimas ne tik su SuperDévouly, bet ir su Col du Festre.

Ilgiausia trasa „Traversée du Dévoluy“ rekomenduojama fiziškai stipriems lygumų slidininkams, turintiems patirties! 6 km ilgio aukštumų trasa „Le circuit du pré de renard“ yra 1.850 m aukštyje ir pritaikyta mažiau patirties turintiems slidininkams.
Lygumų slidinėjimo žemėlapis La Joue du Loup
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant lygumų slidinėjimo žemėlapio.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...