Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Award
Klientų atsiliepimai

Les Flocons du Soleil [Speciali kaina]

223 Atsiliepimų skaičius:

87 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 8,0
Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,4

Slidin. zona SuperDévoluy & La Joue du Loup

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 500 m Didelė gondola: 1
Žemiausias taškas: 1 500 m Iš viso trasų: 100 km
Kurorto aukštis: 1 470 m
Trasos:
55 km
Iš viso keltuvų: 23
Trasos:
35 km
Bugelinis keltuvas: 17
Trasos:
10 km
Krėsliniai keltuvai: 5

Slidin. zona SuperDévoluy & La Joue du Loup

Turėdami skipass „La Joue du Loup & SuperDévoluy“ slidinėjimo zonoje SuperDévoluy & La Joue du Loup jūs galėsite slidinėti 100 km nusidriekusiomis trasomis. Įvairiapusiška slidinėjimo zona yra viena didžiausių Pajūrio Alpėse, nes ji jungia SuperDévoluy ir La Joue du Loup. Plačioje slidinėjimo teritorijoje jūs galite naudotis 23 keltuvais, kurie pasiekia 1000 m aukščio skirtumą. Šeimoms pritaikytame plote vaikai ir pradedantieji galės leistis šalia slėnio stoties esančiais lygiais, treniravimuisi skirtais šlaitais, priklausančiais slidinėjimo mokyklai, turinčiai įvairių keltuvų pasibandymui ir konvejerinį keltuvą („stebuklingą kilimą“).

Su keltuvu „Telemixlift“, krėsliniais keltuvais ar gondola, jūs pasieksite Flanken Le-Pierra (2500 m), turinčią plačias mėlynas trasas. Aukštesnėse vietose, ant šešėliuose esančių uolų, jūsų laukia raudonos trasos ir patyrę instruktoriai. Gipfelplateaus apačioje išbandykite stačiausias juodas trasas. Su greitai keliančiu 6 vietų krėsliniu keltuvu „Le Sommarel“ jūs pateksite į slidinėjimo zonų didžiausius regionus. Jau iš viršukalnių regione esančių trasų pavadinimų, pavyzdžiui, „Le Mur“ (siena), aišku, kad jos yra ganėtinai sunkios. Freeride mėgėjai tikrai turės ką veikti prie Combe Ratin arba prie Tête de la Cluse.

Tėvus sudomins: slidinėjimo zona vadinama „Famille Plus Montagne“, kurioje yra šeimoms pritaikyta infrastruktūra. Čia mažus vaikus (nuo 15 mėn.) galima pusei dienos palikti vaikų priežiūros įstaigoje arba slidinėjimo vaikų darželyje. Vaikišką lovytę ir vaikų vežimėlį galima bus išsinuomoti vietoje. Rogučių trasa ir žaidimų aikštelė žada daug linksmybių.
Slidinėjimo trasų žemėlapis SuperDévoluy & La Joue du Loup
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski La Joue du Loup

La Joue du Loup jums suteikiama galimybė atšvęsti gerai praėjusią slidinėjimo dieną. Jūs galite jaukiai praleisti vakarą kino teatre „La Tanière“, paskanauti prancūziškų skanumynų įvairiuose restoranuose arba mėgautis vakaro ramybe pasirinkę žygį sniegbačiais per girgždantį sniegą.

Jeigu norite greitesnio veiksmo, galite su Snow Scootern išbandyti įvairaus lygio skirtingus maršrutus ir gėrėtis įspūdingu kraštovaizdžiu. Daug džiaugsmo suteiks pasivažinėjimas Snake-Rodel, ant kurios vienu metu sėdi keletas žmonių ir kartu leidžiasi šlaitu žemyn.

Vakarėlių mėgėjai gali apsilankyti jaukiose aludėse, diskotekose ir linksmintis. Norintys dar daugiau permainų, gali nuvykti į kaiminynstėje esančią vietovę SuperDévoluy.

Snowpark: Snowpark Mushroom's Park La Joue du Loup

Su savo slidinėjimo abonementu (skipass) jūs pasieksite 2000 m aukštyje esantį „Mushroom's Park“. Šis 2 ha ploto Snowpark siūlo būtent tai, kas privers smarkiau plakti kiekvieno Freestyle mėgėjo širdį. Įvairaus sunkumo lygio Lines kviečia Park Rider pasilinksminti. Šalia įprastų Rails ir Kickers jūsų laukia Big Airbag, skirtas pamėginti atlikti naujausius triukus, ir vienas Boardercross ruožas. Šiame parke jūs galite atsipalaiduoti skambant gerai muzikai arba Chill zonoje. Kiekvieną dieną parkas yra gerai prižiūrimas ir patikrinamas, todėl saugumas čia garantuotas.

Slidinėjimo zona SuperDévoluy & La Joue du Loup yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas SuperDévoluy & La Joue du Loup

Bandomasis pranešimas SuperDévoluy & La Joue du Loup susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais