Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les Sybelles
Aukščiausias taškas: 2 620 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 600 m
Iš viso keltuvų: 72
Bugelinis keltuvas: 44
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 310 km
Trasos:
53 km
Trasos:
239 km
Trasos:
18 km
Klientų atsiliepimai

L'Orée des Pistes [speciali kaina]

532 Atsiliepimų skaičius:

91 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 7,5
Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,7

Slidin. zona Les Sybelles

Slidin. zona Les Sybelles

Les Sybelles (1.100 m – 2.620 m) yra vienas didžiausių slidinėjimo regionų Prancūzijoje ir turi 310 km nusidriekusių trasų, kurios yra lengvos arba vidutinio sunkumo, bei 72 keltuvus šešiuose vienas su kitu sujungtuose slidinėjimo zonose. Slidinėjimo zonos, esančios l’Ouillon (2.431 m) papėdėje, Le Corbier, Saint Sorlin d'Arves, St. Jean d'Arves, La Toussuire, Les Bottières ir St. Colomban des Villards yra labai skirtingos.

Dideliame trasų plote sudarytos geros sąlygos pradedantiesiems slidininkams ir šeimoms su vaikais, nes daugybėje mėlynų trasų pasirūpinta, kad mažiau patirties turintys slidininkai įveiktų pirmuosius iššūkius. Labiau patyrę galės mėgautis slidinėjimu ant 200 km vidutinio sunkumo ir apie 19 km juodųjų trasų.

Šalia daugybės šeimoms pritaikytų nusileidimų Les Sybelles siūlo ir daugiau gilaus sniego maršrutų, tarp kurių yra l’Ouillon, Bellard ir Grand Truc. Mėgstantys greitai leistis paruoštomis trasomis galės mėgautis „Casse Pipe“ trasa. Freestyle fanai šėlsta Snowpark, o naktinio slidinėjimo gerbėjai puikiai gali praleisti laiką ant apšviestų slidinėjimo trasų.

2016/2017 m. m. žiemos sezono metu buvo daug investuota į L’Ouillon (2.431 m) naujas raudonas slidinėjimo trasas ir du visiškai naujus krėslinius keltuvus. Ne tik 4 vietų krėslinis keltuvas Ourson, bet ir 6 vietų krėslinis Voie Lactée palengvino Sybelles-Express, esančio prie Pointe du Corbier, darbą. Taip pat bus perstatyta Crozat zona, o Le Corbier pradedantiesiems skirtoje srityje, bus įrengti du nauji konvejeriniai keltuvai („stebuklingi kilimai“).
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Saint Sorlin (Les Sybelles)

Ne tik dėl savo medinių pastatų atrodo, kad Saint Sorlin neseka didžiųjų slidinėjimo zonų pavyzdžiu – čia net naktinis slidinėjimas pritaikytas šeimoms. Jei Prancūzijos slidinėjimo vietovėje yra kviečiama naktiniam slidinėjimui, būtinai prisijungia ir mažieji. Užsakius jiems kursus slidinėjimo mokykloje, naktis pavirs diena: naktinio slidinėjimo zona kviečia leistis nuo žibintais apšviestos trasos ir pademonstruoti tai, ką išmoko. Kažin ar gali naktinis slidinėjimas suteikti daugiau džiaugsmo mažiesiems ir suaugusiems. Saint Sorlin galima rinktis ir kitą pramogą: naktinį žygį su fakelais. Panoraminis vaizdas į slėnį, dažnai net su fejeverkais, yra įskaičiuotas.

Apres Ski Saint Sorlin (Les Sybelles)

Apres Ski, vykstantys Saint Sorlin, yra gana ramūs. Po įspūdžių kupinos dienos ant trasų, vakarą galima jaukiai praleisti ragaujant Raclette patiekalų arba sūrio fondiu. Tie, kas po to dar nesijaus pavargę, gali aludėje „L'Avalanche“ žaisti biliardą arba smiginį, o kiti diskotekoje „D'Sybell Club“ paragauti skanių kokteilių ir pašokti.

Norintys dieną praleisti kitaip nei slidinėjant Saint Sorlin d'Arves ras įvairų lasivalaikio pramogų pasiūlymų. Visai nesvarbu, ar rinksitės žygį sniego batais ar pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis, eskursiją keturračiais ar skridį parasparniu, čia pramogų tikrai netrūksta! Jūs galite dar aplankyti sūrinę ir pažinti sūrio produktų gamybos meną.

Snowpark: Snowpark Arvapark Saint Sorlin (Les Sybelles)

„Les Sybelles“ slidinėjimo zonoje Freestyle fanų laukia „Arvapark“. Tai didžiausias parkas slidinėjimo zonoje. Jis yra prie L’Ouillon esančiame La Toussiere (2.100–2.370 m aukštyje). Pažengusių Rider ir ekspertų Freestyle srityje, laukia raudoni ir juodi išbandymai. Išradingumą ir puikius įgūdžius skatina Boxes, Table ir Kicker. Taip pat yra „Easy Park“, kuris su savo mėlynais ir žaliais išbandymais puikiai pritaikytas pradedantiesiems. Slidinėjimo zona siūlo sudėtingą Boardercross atkarpą. Čia galima save išbandyti ant 1,5 km ilgio trasos, kurioje integruota 14 Obstacles.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Les Sybelles yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija