Award
Klientų atsiliepimai

Résidence Prestige L'Orée des Pistes

169 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 7,9
Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 8,3

Slidin. zona SuperDévoluy & La Joue du Loup

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 500 m Didelė gondola: 1
Žemiausias taškas: 1 500 m Iš viso trasų: 100 km
Kurorto aukštis: 1 500 m
Trasos:
55 km
Iš viso keltuvų: 23
Trasos:
35 km
Bugelinis keltuvas: 17
Trasos:
10 km
Krėsliniai keltuvai: 5

Slidin. zona SuperDévoluy & La Joue du Loup

Turėdami slidinėjimo abonementą (skipass) „SuperDévoluy & La Joue du Loup“ jūs galėsite naudotis 23 keltuvais, 100 km besidriekiančiomis slidinėjimo trasomis, turinčiomis 1 000 m aukščio skirtumą. Jau tiesiai nuo SuperDévoluy kyla kai kurie keltuvai, tad jums nereikės ilgai laukti.

Slidinėjimo keltuvas „Pré Renard“ padeda susisiekti su SuperDévoluy ir La Joue du Loup ir nugabena Snowpark mėgėjus į pradžią. Slidinėjant sujungtų slidinėjimo zonų trasomis galima išbandyti lengvas ar vidutinio sunkumo trasas į La Joue du Loup. Saulėti šlaitai, šešėlyje esantys uoluoti paviršiai ir nepakartojami nusileidimai gilaus sniego apsupty jums suteiks tikrą malonumą.

Gana sunku bus viršūnių regione, kur galėsite rasti trasas, daug žadančiais pavadinimais, pavyzdžiui, „Le Mur“ (siena). 6 vietų greituoju krėsliniu keltuvu „Le Sommarel“ pateksite į aukščiausią slidinėjimo kurorto regioną.

Freeride mėgėjai tikrai turės ką veikti prie Combes Ratin arba Tête de la Cluse. Snieglentininkų rojus yra 10 000 m² dydžio „Mushroom Park“, esantis 2 000 m aukštyje su „Quarterpipe“, „Big Air“, „Tables“ ir „Boardercross“. Čia sniegą garantuoja ne tik vietovės padėtis ir trasų aukštis, bet ir daugybė sniego gaminimo įrangų.

Tėvų dėmesiui: slidinėjimo zonoje kitaip dar vadinamoje „Famille Plus Montagne“ yra šeimoms pritaikyta infrastruktūra. Čia mažus vaikus (nuo 15 mėn.) galima pusei dienos arba net visą dieną palikti priežiūros įstaigoje arba slidinėjimo vaikų darželyje. Vaikišką lovytę ir vaikų vežimėlį galima išsinuomoti atvykus į vietą. Rogučių trasa ir žaidių aikštelė žada daug linksmybių.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski SuperDévoluy

Po pietų jus kviečia pailsėti terasos ir kavinės. Vietovės kraštovaizdį geriausiai pažinsite lygumų slidinėjimo metu(trasos driekiasi apie 35 km) arba pasirinkę žygį sniego batais (apie 30 km).

Ypatinga atrakcija čia yra pasivažinėjimas sniego motociklais arba šaudymas iš lanko viduryje kalnų. Vakarais galite praleisti laiką jaukiose užeigose, baruose ar kino teatre. Naktinį gyvenimą mėgstančių keliautojų laukia diskotekos, kuriose, jei tik yra noro, galima gerai pašėlti. Mėgautis vakaru jūs taip pat galite ragaudami fondiu arba Raclette patiekalų.

Snowpark: Snowpark Mushroom's Park SuperDévoluy

Su savo slidinėjimo abonementu (skipass) jūs pasieksite 2 000 m aukštyje esantį parką „Mushroom's Park“, kurį dalinasi La Joue du Loup ir SuperDévoluy. Šio Snowpark plotas 2 ha ir jis siūlo tai, kas ištirpdys Freestyle mėgėjų širdis. Čia yra įvairaus sunkumo lygio Lines, tad visi Park Rider tikrai linksmai praleis laiką, nes jų laukia ne tik Rails ir Kickers, bet ir Big Airbag tam, kad galėtų išbandyti įvairius triukus. Be to, čia yra Boardercross ruožas. Šis parkas kiekvieną dieną gerai prižiūrimas, todėl jums garantuojamas saugus nusileidimas. Klausydamiesi muzikos jūs galite apžiūrėti šį parką arba atsipalaiduoti Chill zonoje.

Slidinėjimo zona SuperDévoluy & La Joue du Loup yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas SuperDévoluy & La Joue du Loup

Bandomasis pranešimas SuperDévoluy & La Joue du Loup susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...