Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Informacija apie slidinėjimo zoną
Tignes - Val d'Isère
Aukščiausias taškas: 3 456 m
Žemiausias taškas: 1 550 m
Kurorto aukštis: 2 100 m
Iš viso keltuvų: 86
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 41
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 300 km
Trasos:
170 km
Trasos:
78 km
Trasos:
52 km
Ski routes: 20 km
Klientų atsiliepimai

Résidence Le Hameau du Borsat

8 Atsiliepimų skaičius:

50 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 5,7
Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,5

Slidin. zona Tignes - Val d'Isère

Slidin. zona Tignes - Val d'Isère

Su skipass „Tignes - Val d'Isère“ galėsite naudotis 300 km puikiai paruoštų slidinėjimo trasų, kurias pavyzdingai kartu jungia 86 keltuvai. Slidinėjimo zona dėl abiejų ledynų „La Grande Motte“ ir "Pissaillas“ yra užtikrinta sniegu ir todėl ją mėgsta tiek ekspertai, tiek pradedantieji.

Slidinėjimo zonos Tignes ir Val d’Isère siūlo 150 km įvairias slidinėjimo trasas, kurios yra viena su kita sujungtos per Bellevarde (2827 m). Nuo Tignes jūs turėsite puikų vaizdą į kalnų ežerą Lac du Chevril. Zona siūlo puikų plotą pradedantiesiems, kurie galės išbandyti savo pirmuosius šuolius prie Col du Palet ir pažinti žaliąsias ir mėlynas slidinėjimo trasas virš Tignes-Le Lac. Ambicingi slidininkai galės atrasti savo laimę ledyno slidinėjimo zonoje prie Grande Motte, kur jų laukia 3456 m aukštyje nuostabus vaizdas. Apsaugoti ir kontroliuojami gilaus sniego šlaitai Vallon de la Sache paverčia slidinėjimo zoną tikru rojumi Freeride fanams ir laisvo stiliaus nusileidimo mėgėjams. Čia jie gali ant 2,8 km ilgio pasiekti 1198 m aukščio skirtumą. Ypatingas nuotykis yra Tignes Snowpark, kuriame yra specialūs Tables, Slides ir Jumps pradedantiesiems. Pažengusiems ir profesionalams čia taip pat netruks veiksmo.

Val d'Isère zona jums siūlo susisiekimą su 150 km slidinėjmo trasomis, kurios ant Pissaillas ledyno plynaukštės turi daug plačių ir lengvų slidinėjimo trasų. Slidinėjimo zona turi kokybės ženklą „Famille Plus“, todėl nusileidimai čia puikiai tinka šeimoms. Čia yra didelis slidinėjimo vaikų priežiūros pasirinkimas. Taip pat yra kelios raudonos trasos ir sunkūs „ski routes“, kuriuos galima rasti prie Solaise, o nusileidimas į slėnį čia taip pat įdomus. Prie Pointe du Montet (3428 m) slidinėjimo pramogos trunka ypač ilgai, nuo birželio iki rugsėjo mėnesio čia vyrauja geros sniego sąlygos. Slidinėjimo zona turi gerą infrastruktūrą, ant daugelio kalnų ir keltuvų slėnio stočių yra nemokami Wi-Fi Hotspots.

2017 metais pradėjo veikti naujasis 10 vietų kabininis keltuvas „Solaise“, kuris pakeitė Solaise-Express. Taip padidės gabenimo talpa net 40 procentais ir drastiškai sumažins laukimo laiką. Keltuve yra Wi-Fi ir šildomos sėdynės.

Tignes ir Val d’Isère zonos yra puikiai viena su kita sujungtos ir žada tikrą malonumą ant trasų!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Tignes

Slidinėjimas Tignes yra svarbiausias, tačiau Apres Ski laisvalaikio praleidimas čia tikrai nebus per trumpas! Barų įvairovė, jaukūs restoranai ir daugybė diskotekų Tignes yra dėmesio centre. Tikra susibūrimo vieta yra „Grizzly's Bar“, kuriame vyrauja arktiška atmosfera.

Norintys sportiškai praleisti laiką Le Lac galės išbandyti natūralią čiuožyklą. Paskui „Le Lagon“ galima naudotis baseinu. Abu užsiėmimai jums yra nemokami viso skipass galiojimo laikotarpiu, jeigu turite bent 2 dienų skipass. Mėgstantys praleisti laiką kitaip, gali Tignes ežere išbandyti ledo nardymą. Neseniai atsidarė modernus indoor sporto ir konferencijų centras „Tignespace“, kur galėsite išbandyti daug pramogų. Ten yra teniso aikštelės, galima žaisti krepšinį, tinklinį, rankinį, badmintoną ir yra ledo ritulio laukai, skvošo kortai, laipiojimo siena, lengvosios atletikos sritis - čia 3.500 qm plote beveik nelieka neišpildytų norų.

Snowpark: Val d'Isere Snowpark Tignes

Su skipass „Tignes - Val d´Isere“ jūs turėsite didelį Funsport pasirinkimą. Pradėkime nuo „Val d'Isere Snowpark“. Parkas yra 2300 m aukštyje tarp Val d'Isère ir Tignes, netoli krėslinio keltuvo „Montblanc“ prie Bellevarde. Čia yra trys skirtingo lygio Lines – žalia, raudona ir juoda – kurios su Rails, Kickers ir Boxes patenkins įvairius poreikius. Be to, prie keltuvo Borsat, kuris yra Val d’Isère, yra Boardercross ruožas su Funslope kliūtimis. „Acticross“ turi įvairių kliūčių, pavyzdžiui, Super tunelis ir banguota trasa. Tie, kurie po sunkios dienos su įvairiais Funsport ir Boarderaction ieško vietos, kur galima užkąsti, „Chill Chalet“ galės paskanauti sultingą BBQ.

Toliau veiksmas tęsiasi Tignes slidinėjimo zonoje, kurią galėsite pasiekti su savo skipass. Čia turėsite susisiekimą su trimis įvairiais snowpark: didžiuoju, 2400 m – 2600 m aukštyje esančiu „DC Park“, mažuoju, kuris yra pačiame kurorte „Gliss'Park“ ir Tignes „Gletscher-Snowpark“. Swatch Snowpark jūsų iš viso laukia 16 Kicker ir įvairūs Rails, kurie yra įvairaus sunkumo lygio ir kiekvieną kviečia pademonstruoti savo gabumus. Nesvarbu, ar jums slidinėjimas yra pomėgis, ar esate profesionalas, čia kiekvienam užteks kliūčių ir kicker. Įspūdį paliks „Ski Movie“ funkcija, kuri suteikia galimybę įrašyti savo asmeninį jump, pavyzdžiui, ant big airbag, o paskui peržiūrėti didžiajame ekrane „Swatch Cool Zone“ ir išanalizuoti.

Mažasis Gliss Park kurorte Tignes siūlo geras treniravimosi galimybes tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Čia galima išbandyti įvairius parcours, tokius kaip Boardercross, kliūčių ruožą ir lygiagretųjį slalomą. Parke yra Airbag. Nuo sausio iki balandžio Tignes yra formuojama Monster-Halfpipe, kur vyksta tarptaunės varžybos.

Ant ledyno „Grande Motte“ jūsų laukia 3456 m aukščio Tignes Gletscher-Snowpark, kuriame yra įvairūs Kicker, Rails, Boxes arba Woops, su įspūdingu kulisu, kur tiek pradedantieji, tiek profesionalai turės ką veikti. Šis parkas priima įvairaus tipo Boarder draugus net ir vasarą, tad jie čia visus metus gali tobulinti savo įgūdžius. Be to, Lines yra reguliariai pakeičiamos, tad pokyčiais čia pasirūpinta ir Rides tikrai niekada nebus nuobodūs.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Tignes - Val d'Isère yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Tignes - Val d'Isère

Bandomasis pranešimas Tignes - Val d'Isère susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,8 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais