Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Val d'Allos (Pra Loup)

1 294 Atsiliepimų skaičius:

81 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,7
Slidinėjimo zona 7,7

Lygumų slidinėjimas Val d'Allos (Pra Loup)

Informacija apie lygumų slidinėjimą

18 km km lygumų slidin. trasų:

Val d’Allos jums siūlo 18 km lygumų slidinėjimo trasų. Iš jų 4 km puikiai pritaikyti pradedantiesiems, o kiti 14 km patiks patyrusiems lygumų slidininkams. Tai daug jėgų reikalaujanti, sudėtinga trasa. Slidinėdami jūs galėsite grožėtis puikiu kraštovaizdžiu, nes kai kurios trasos driekiasi palei Verdono upę. Ne tik gražios apylinkės, bet ir saulės spindulių apšviesta vietovė suteikia lygumų slidininkams nepakartojamą potyrį.

Ilgiausią lygumų slidinėjimo trasą rasite kaimyninėje vietovėje Pra-Loup. Ši 4 km trasa labai tinka pradedantiesiems ir suteikia puikią galimybę patobulinti savo įgūdžius. Taigi, jeigu norite išmokti lygumų slidinėjimo, čia jums tikrai pavyks tai padaryti.

Apgyvendinimas Val d'Allos (Pra Loup)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Lygumų slidinėjimas Val d'Allos (Pra Loup)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...