Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Val d'Allos (Pra Loup)

1 294 Atsiliepimų skaičius:

81 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,7
Slidinėjimo zona 7,7
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val d'Allos/Pra Loup
Aukščiausias taškas: 2 576 m
Žemiausias taškas: 1 500 m
Kurorto aukštis: 1 800 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 25
Krėsliniai keltuvai: 14
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 229 km
Trasos:
81 km
Trasos:
113 km
Trasos:
35 km

Slidinėjimo kelionės Val d’Allos/Pra Loup – žiemos pramogos saulės apsuptyje!

Val d'Allos (Pra Loup)

Val d’Allos – La Foux slidinėjimo zona yra 1800 m aukštyje, Aukštutinio Provanso Alpėse Pietryčių Prancūzijoje. Ji yra Val d’Allos, Mercantour nacionaliniame parke ir kviečia smagiai praleisti laiką sniego apsuptyje. Kadangi ši vietovė yra gana aukštai, ją dažnai apšviečia saulės spinduliai. Vietovėje daug medinių namelių, kuriuose įsikūrusios apgyvendinimo įstaigos, ir maža bažnyčia.

Val d’Allos ypač gerai pritaikyta šeimoms, todėl dar vadinama „Famille Plus Montagne“. Čia yra šeimoms pritaikyta infrastruktūra, profesionali vaikų priežiūra ir pramogų programa, skirta įvairaus amžiaus žmonėms. Val d'Allos priklauso ne tik La Foux, kuris suteikia prieigą prie bendros slidinėjimo zonos Pra Loup, bet ir Val d'Allos-le Seignus su vietinia maža slidinėjimo zona ir pirmykščiu Val d'Allos-Village.

Espace Lumière

Slidinėjimo regionas „Espace Lumière“ yra Pietryčių Prancūzijoje, Vallée du Haut-Verdon pakraštyje, 1.500 – 2.500 m aukštyje. Per pastaruosius kelerius metus šis regionas tapo Prancūzijos „ski circus“ dalimi. Slidinėjimo trasas galima puikiai išbandyti slidinėjimo zonose, esančiose vietovėse Val d’Allos-La Foux ir Pra-Loup. Įvairios, daugiausiai vidutinio sudėtingumo trasos žada daug linksmybių tiek mažiesiems, tiek suaugusiems. Zona aplink Val d’Allos yra pritaikyta šeimoms. Freestyle ir Freeride mėgėjai čia irgi turės ką veikti. Juos vilios ne tik įvairūs Snowparks, bet ir Boardercross atkarpos.

Atvykimas Val d'Allos (Pra Loup)

  • Informacija apie atvykimą į Val d'Allos: Le Col d'Allos nuo lapkričio iki gegužės vidurio uždaryta, t.y. atvykimas iš šiaurinės pusės per Barcelonnette negalimas! Jeigu jūs navigacijoje įvesite „Digne Les Bains“, busite nukreipti iš pietų į Val d'Allos. Jeigu turite klausimų, susisiekite su vietiniu turizmo biuru (0033-492 830 281).
  • Traukinys: Digne les Bains (apie 85 km)
  • Skrydis: Nica (apie 130 km), Marselis (apie 205 km), Grenoblis (apie 300 km), Chambery (apie 325 km)

Apgyvendinimas Val d'Allos (Pra Loup)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Val d'Allos (Pra Loup)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...