Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Val d'Allos (Pra Loup)

1 294 Atsiliepimų skaičius:

81 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,7
Slidinėjimo zona 7,7

Slidin. zona Val d'Allos/Pra Loup

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 576 m Didelė gondola: 4
Žemiausias taškas: 1 500 m Iš viso trasų: 229 km
Kurorto aukštis: 1 800 m
Trasos:
81 km
Iš viso keltuvų: 43
Trasos:
113 km
Bugelinis keltuvas: 25
Trasos:
35 km
Krėsliniai keltuvai: 14

Slidin. zona Val d'Allos/Pra Loup

Su slidinėjimo abonementu (skipass) „Espace Lumière“ jūs galėsite naudotis 230 km nusidriekusiomis trasomis, esančiomis Val d'Allos-La Foux, Val d'Allos-Le Seignus ir Pra Loup, kurį pasieksite jungiančiu keltuvu. Slidinėjimo zonoje yra 43 keltuvai, kurie jus nugabens net į 2576 m aukštį. Ten jūs rasite daug lengvų ir vidutinio sunkumo trasų, tad tai suteiks daug džiaugsmo šeimoms. Patyrę slidininkai turės galimybę pademonstruoti savo gebėjimus ant juodos trasos „Séolane“ arba ant įvairių „Boardercross“ ruožų. Daug drąsos turintys keliautojai galės išbandyti save Snowpark „South Park“. Daugybė sniego patrankų pasirūpina tuo, kad slidinėjimo zonoje būtų garantuotas sniegas.

Val d'Allos - Le Seignus turi savo mažą slidinėjimo zoną, kurioje yra apie 50 km nusidriekusiomis mėlynos ir raudonos trasos. Dėl šios priežasties ji yra rekomenduojama pradedantiesiems ir mėgėjams.

Turizmo biure, esančiame Pra Loup, jūs galėsite naudotis nemokamu Wi-Fi.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Val d'Allos/Pra Loup
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Val d'Allos (Pra Loup)

Val d’Allos galima mėgautis ne tik slidinėjimu, bet ir kitokiomis pramogomis. Ką jūs manote apie pasivažinėjimą sniego paspirtuku, čiuožimą ant ledo ar kopimą ledu? Pažinti nepakartojamą kraštovaizdį galėsite pasirinkę žygį sniego batais. Jeigu nesiryžtate pradėti žygio patys, galite atvykę užsisakyti šią eskursiją su gidu. Jeigu norite jaukiai praleisti laiką, vakarais galite pasivaikščioti regioniniais žiemos žygio takais.

Mažieji poilsiautojai gali praleisti laiką vaikų žaidimų aikštelėje po atviru dangumi arba pasiskolinti patinkantį žaidimą iš „žaidimų bibliotekos“. Taip pat jiems yra organizuojamos įvairios pramogos.

Vakarais visus kviečia jaukūs restoranai ir barai atšvęsti gerai praėjusios dienos. Čia jūs galite paragauti ir prancūziškų patiekalų.

Snowpark: South-Park Val d'Allos (Pra Loup)

„South Park“, esanti slidinėjimo zonoje Val d’Allos, yra prie pat krėslinio keltuvo „Aiguille“. Šį parką profesionaliai įrengė „Wise Ride“ Shaper, todėl jis vilioja savo įvaira pasirinkimo galimybe. Ne tik pradedantieji, bet ir patyrę Freestyle mėgėjai galės puikiai leisti laiką. Čia yra įvairaus sudėtingumo lygio Kicker, Boxes ir Rails bei vienas Slopestyle ruožas su Jumps ir Jib kliūtimis. Slidinėjimo zonoje yra Freeride ir Boardercross atkarpa.

Slidinėjimo zona Val d'Allos/Pra Loup yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Val d'Allos/Pra Loup

Bandomasis pranešimas Val d'Allos/Pra Loup susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Val d'Allos (Pra Loup)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Val d'Allos (Pra Loup)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...