Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Swisspeak Resort Meiringen

86 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 9,5
Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,3

Lygumų slidinėjimas Meiringen

Informacija apie lygumų slidinėjimą

16,5 km km lygumų slidin. trasų:

Haslital iš viso yra 16,5 km ilgio puikiai sutvarkytos trasos, kurios privers lygumų slidinėtojų širdis plakti dar stipriau. Dažniausiai vidutinio sunkumo maršrutai veda jus į idilišką aplinką su sveiku kalnų oru. Ypač gražus vaizdas jums atsiveria žygiuojant palei „Gadmerwassers". Ilgiausias Gadmen lygumų slidinėjimo centro maršrutas yra apie 15 km ilgio ir randasi 1130 - 1210 m aukštyje, todėl jis gali būti puikiausiai panaudojamas skating arba klasikiniam stiliui. 7 km ilgio maršrutas vakare yra apšviestas prožektoriais. Pačioje slidinėjimo zonoje jums yra paruošta 1,5 km ilgio Bidmi trasa, kuri yra ypač timkama pradedantiesiems. Taip pat puikiai prižiūretas ir patrauklias trasas rasite Innertkirchen, Guttannen ir Hofstetten vietovėse.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...