Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Award
Klientų atsiliepimai

Swisspeak Resort Meiringen

86 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 9,5
Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,3

Slidin. zona Meiringen-Hasliberg

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 433 m Didelė gondola: 5
Žemiausias taškas: 1 055 m Iš viso trasų: 60 km
Kurorto aukštis: 595 m
Trasos:
20 km
Iš viso keltuvų: 15
Trasos:
34 km
Bugelinis keltuvas: 6
Trasos:
6 km
Krėsliniai keltuvai: 4

Slidin. zona Meiringen-Hasliberg

Su „Meiringen-Hasliberg" skipass pateksite į nuostabią slidinėjimo zoną, kuri yra 1055 - 2433 m aukštyje. Iš viso šią zoną sudaro 60 km ilgio trasos, kurias galėsite pasiekti su 15 keltuvų, čia taip pat rasite daugybę jaukių trobelių ir kalnų restoranų.

Daugiausia vidutinio lygio trasose galėsite visiškai atsiduoti sniego teikiamiems malonumams. Ypač statūs šlaitai yra viršutinėje slidinėjimo zonos dalyje, kur taip pat yra sunkiausias „Nordpol" (1,5 km) greitasis nusileidimas: buvęs, pasaulio taurės, greitasis nusileidimas nuo Planplatten kalno, jūsų laukia su maždaug 540 m aukščio skirtumu! Ilgiausias greitasis nusileidimas turi ilgiausią pavadinimą: maždaug 10 km ilgio panoraminis greitasis nusileidimas Glogghüs-Hohsträss-Käserstatt-Balisalp-Hohfluh siūlo papildomos klasės slidinėjimo malonumus.

Mägisalp su puikiomis gilaus sniego zonomis laukia kol bus ištyrinėtas! Freerider geriausias sąlygas čia ras Gummenalp, Hochsträss arba Glogghüs vietovėse. Mažieji žiemos sporto mėgėjai, vaikų slidinėjimo rojuje „Skihäsliland“ ras vaikams pritaikytą mokymosi zoną su nuotykių žaidimų aikštele ir iglu kaimu.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Meiringen-Hasliberg
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Meiringen

Šveicarijoje yra daugybė slidinėjimo zonų, kuriose galite slidinėti ir naktį. Meiringen-Hasliberg naktinio slidinėjimo zonoje kiekvieną penktadienį galima slidinėti naktimis nuo sausio vidurio iki kovo vidurio. Maždaug 4,5 km ilgio Mägisalp-Reuti apšviestos naktinio slidinėjimo trasos yra atidarytos iki 22:00 val. Iš Meiringeno 19:00, 20:00 ir 21:00 val. kalnų keltuvas vyksta į kalnų stotį Hasliberg Reuti, šalia kurios vyksta naktinis slidinėjimas. Jei jums reikia padaryti pertrauką naltinio slidinėjimo metu ar po jo ir atsigaivinti tai galėsite padaryti kalnų restorane Mägisalp. Paskutinis keltuvo nusileidimas iš Mägisalp yra 23:00 val. Jei turite kelių dienų skipass slidinėjimo zonai, tuomet jį taip pat galite panaudoti ir naktiniam slidinėjimui. Kitu atveju taip pat galima nusipirkti vakaro kortelę naktiniam slidinėjimui.

Apres Ski Meiringen

Meiringen, tradicinio Après-Ski mėgėjai čia nieko nepraleis: šurmulys jau prasideda Käserstatt, Bidmi ir Mägisalp vietovių užeigose! Ypač gera nuotaika jūsų laukia „Kuhstall“ ir „Aquarium" baruose šalia Käserstatt. Čia taip pat galėsite apsilankykite futuristiniame, panoraminiame restorane „Alpen Tower" ant Planplatten, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas virš 400 kalnų viršūnių. Jei vėliau turėsite nuotaikos ir noro toliau švęsti tuomet užsukite į „Sherlock Lounge", „Jam Rock" arba „Sherpa Club".

Jei norėsite savo vakarą praleisti sportiškai tai galėsite padaryti Mägisalp - Reuti naktinio slidinėjimo trasoje, kuri yra atidaryta kiekvieną penktadienį nuo 2020 m. sausio 3 d. iki 2020 m. kovo 14 d. Tiems kas ieško pokyčių nuo slidinėjimo, naujųjų metų išvakarėse ir kiekvieną trečiadienio vakarą nuo 2020 m. vasario 5 d. iki 2020 m. kovo 4 d. yra galimybė slidinėti su rogutėmis visai šeimai nuo Mägisalp - Bidmi. Vėliau „Berghaus Käserstatt“ kalnų namelyje bus siūlomas fondiu arba raclette maistas. Čia taip pat jūsų lauks ir dar daugiau aktyvių pramogų, tokių kaip žygis su sniego batais, skrydis parasparniu arba čiuožinėjimas ant ledo. Sportinių pramogų pasiūlymus čia taip pat gai papildyti apsilankymas kopinėjimo salėje, teniso centre arba vietiniame baseine. Visus kriminalų mėgėjus čia taip pat gali sudominti ir Šerloko Holmso muziejus.

Snowpark: Jaunimo Snowpark Mägisalp/Audi Skicross Park Meiringen

Meiringen-Hasliberg kalnų keltuvas siūlo mažiems ir dideliems freestyle gerbėjams keletą sričių, kuriose galėsite tinkamai išsišėlti. Jei norite patirti ten siūlomus freestyle nuotykius, tuomet nesvarbu, ar esate pačioje savo karjeros pradžioje, ar jau esate tikras ekspertas.

„Skihäsliland" patiems mažiausiems siūlo saugią ir žaismingą aplinką su skirtingomis kliūtimis, kurios perteikia slidinėjimo sportą ir laukia kol bus atrastos. Tarp Hääggen ir Mägisalp esančiame Junior Park galėsite išbandyti savo įgūdžius su paprastais rails ir kicker, kurie yra puikiai tinkami pradedantiesiems ir šeimoms.

Patyrusiems slidininkams puikiai tinkamas pasirinkimas yra „Audi Skicross Park", Grindelwald. Šiame parke jūs galėsite, tuo pačiu metu su kitais 4 asmenimis drąsiai leistis per įvairius stačius posūkius, šokinėti per banguotas trasas ir įdubimus, kurie jums parūpins tikrai jaudinantį greitąjį nusileidimą. Vidaus taisyklės žymiai sumažina nelaimingų atsitikimų riziką, todėl galite drąsiai atlikti keletą šuolių. Be Skicross Park čia taip pat yra ir Snowpark White Elements, Grindelwald. Parkas yra padalintas į pradedančiųjų ir pažengusiųjų zonas, todėl čia kiekvienas ras tai ko jiems reikia. Abiejose zonose rasite keliatą boxen, rails, jibs ir kicker.

Be to, šalia Meiringen, Erzegg rajone, Melchsee-Frutt kaimelyje, yra dar vienas Skicross Park. Su automobiliu šį parką pasieksite per valandą. Šalia Erzegg trasos taip pat surasite dar vieną freestyle parką, kurį galima suskirstyti į tris skirtingas dalis tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Ar tai skamba gerai? Mes taip pat esame tos pačios nuomonės.

Slidinėjimo zona Meiringen-Hasliberg yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Šveicarija

Ekspertų bandomasis pranešimas Meiringen-Hasliberg

Bandomasis pranešimas Meiringen-Hasliberg susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,8 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...