Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Informacija apie slidinėjimo zoną
Zermatt
Aukščiausias taškas: 3 883 m
Žemiausias taškas: 1 562 m
Kurorto aukštis: 1 449 m
Iš viso keltuvų: 32
Bugelinis keltuvas: 9
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 15
Iš viso trasų: 200 km
Trasos:
32 km
Trasos:
117 km
Trasos:
51 km
Klientų atsiliepimai

Hotel Walliserhof

6 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 7,3
Vietovė 9,4
Slidinėjimo zona 10,0

Slidin. zona Zermatt

Slidin. zona Zermatt

Su skipass "Zermatt – Täsch", slidininkai ir snieglentininkai galės slidinėti 200 km ilgio geriausiose trasose ir naudotis 32 keltuvų įranga. Daugiausia dėmesio yra skiriama įspūdingajam Matterhorn, kuris yra regiono orientyras beveik su 4500 m aukščiu. Dėl savo aukščio Zermatt-Matterhorn ledyno slidinėjimo zonoje sniegas yra garantuotas visus metus. Aistringi žiemos sporto entuziastai čia ras įvairaus sunkumo trasas, iš kurių ilgiausia yra net 25 km ilgio. Be to, čia rasite ir aukščiausią pasaulyje 3S-Bahn keltuvą ir aukščiausią kalnų stotį Europoje. Speciali premija su skipass „Zermatt - Täsch“: kelionė maršrutiniu traukiniu tarp Täsch ir Zermatt yra įtraukta į skipass!

Slidinėjimo atnaujinimas į „International“, papildo Zermatt slidinėjimo zoną su Italijos Breuil-Cervinia slidinėjimo zona. Slidininkų ir snieglentininkų čia laukia nepaprasti nuotykiai, tarptautiniame „Matterhorn Ski Safari": safari maršrute gold galėsite įveikti 12500 m aukštį o silver safari maršrute 10500 m aukštį. Iš visų viršūnių slidininkai turi puikų vaizdą į Matterhorn ir niekada neslidinėja ta pačia trasa du kartus.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Täsch (Zermatt)

Mėnulio šviesoje leistis žemyn beveik tuščiomis trasomis ir grožėtis Zermatt šviesomis? Skamba ne tik gražiai, bet ir yra įmanoma kiekvieną pilnaties naktį nuo gruodžio iki balandžio Rothorn mieste. Į naktinio slidinėjimo bilietą yra įskaičiuota skanus fondiu meniu, restorane Rothorn, kad galėtumėte sėdėti kartu jaukioje aplinkoje ir sustiprinti savo potyrius.

Apres Ski Täsch (Zermatt)

Senasis Täsch malūnas ir galinis namas yra du seni mediniai pastatai, kurie iškart patrauks jūsų dėmesį. Jie yra gražūs ne tik savo išore, bet juos verta ir aplankyti. Kiekvienų metų pabaigoje gamyba yra vėl pradedama ir lankytojai gali stebėti tradicinį kepimo meną.

Be to, daugybė maršrutų šiose apylinkėse yra tinkami įvairiausiems žygiams su sniego batais ir žiemos žygiams. Kiekvienam lygiui čia yra kažkas tinkamo: pradedant nuo nesudėtingų, ypač šeimoms tinkančių trasų, iki sudėtingų trasų pažengusiems.

Patarimas, kuris yra labai populiarus tarp vietinių gyventojų, yra rogučių trasa, Täsch vietovėje. 450 m ilgio kilimas iš pradžių yra sunkus, tačiau Eggstadel viršūnėje jūs būsite apdovanoti nuostabiu, kvapą gniaužiančiu vaizdu į Matterhorn. Visa tai karūnuojanti šlovė yra jaudinantis važiavimas rogėmis į slėnį.

Jei norite daugiau vakarėlių, tuomet yra verta nuvykti į Zermatt, kuris yra nutolęs maždaug apie 5 km. Sustoti ir užkasti galima tiesiai trasose, pavyzdžiui čia geriausią après-ski nuotaiką rasite Hennu Stall ir Champagner baruose. Taip pat Zermatt vietovėje, bahnhofsstraße gatvėje yra daugybė après-ski barų su gyva muzika.

Snowpark: Snowpark Zermatt Täsch (Zermatt)

Zermatt snowpark yra atidarytas beveik visus metus ir 3250 m aukštyje yra vienas aukščiausių snowpark Alpėse. Snowpark galima pasiekti maršrutiniu traukiniu į Matterhorn ledyno rojų. Kiekvienam lygiui čia yra atitinkamas iššūkis: pradedančiųjų line susideda iš dvylikos šuolių ir dvylikos boxen. Rail sodas turi aštuonis rails, tris slopestyle bei tris papildomus šuolius. Ne tik 1200 m ilgis, bet ir nuostabus vaizdas į Matterhorn padaro šį snowpark nepakartojamą ir kiekvienam freestyler mėgėjui priverčia širdį plakti dar greičiau.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Zermatt yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Šveicarija

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais