Klientų atsiliepimai

Wenns

108 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,9

Slidinėjimo regionas Gletscherpark Card Winter

Informacija apie slidinėjimo regioną
Aukščiausias taškas: 3 440 m Iš viso trasų: 121,5 km
Žemiausias taškas: 1 000 m
Trasos:
40 km
Iš viso keltuvų: 55
Trasos:
58 km
Bugelinis keltuvas: 34
Trasos:
24 km
Krėsliniai keltuvai: 13 Ski routes: 20 km
Didelė gondola: 8
Slidinėjimo malonumas su Gletscherpark Card Winter tęsiasi šešiose patraukliose slidinėjimo zonose: šeimoms pritaikytas Hochzeiger slėnio pradžioje, sportiškas Rifflsee, žymusis ledynas „Pitztaler Gletscher“, ledynas „Kaunertaler Gletscher“, Winterberg Fendels ir jaukus Hoch-Imst. Slidinėjimo sąjunga siūlo apie 121,5 km slidinėjimo trasų 1000–3440 m aukštyje.

Požeminis „Pitz-Express“, greičiausias ledyno metro pasaulyje ir aukščiausias keltuvas Austrijoje „Wildspitzbahn“, jus nugabens į nesibaigiantį plotą ledyne prie galinio Brunnenkogel ant 3440 m. Tai aukščiausias su keltuvais pasiekiamas taškas Austrijoje, kurį supa kyšanti aukščiausia Tirolio viršūnė Wildspitze (3774 m).

Nuo 2018/2019 žiemos sezono, Pitztal slėnyje, buvo atidarytas pirmas „ski tours“ parkas Tirolyje. Parke yra apsaugota slidžių patalpa prie ledyno „Pitztaler Gletscher“ ir siūlo trijų sunkumo lygių pakilimą. „Ski tours“ čia yra galimi iki balandžio mėnesio.

Sunki slidinėjimo zona Rifflsee ypač prie Grubenkopf turi vidutinio sunkumo lygio slidinėjimo trasas ir off-piste variantus. Slidinėjimo kelias iki Pitz-Express suteikia galimybę lengvai patekti į ledyno slidinėjimo zoną Pitztal slėnyje.

Prie įvažiavimo į Pitztal slėnį yra dar viena slidinėjimo zona su Hochzeiger. Ji puikiai tinka šeimoms ir yra labai subalansuota: kai mažieji vaikų šalyje prie Zeigerrestaurant yra prižiūrimi, suaugę gali pažinti plačius ir saulėtus šlaitus prie Sechszeiger arba sunkias slidinėjimo trasas prie keltuvo „Rotmoosbahn“. Nesvarbu ar „ski routes“, mogulinės trasos, varžybų ar greičio matavimo ruožai – ten kiekvienas atras sau tinkamą užsiėmimą.

Slidinėjimo zona Hoch-Imst yra gerai pritaikyta vaikams, yra netoli rajono sostinės Imst. Maža, bet gera slidininėjimo zona turi gerą infrastruktūrą, didelę vaikų šalį ir Funpark.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Gletscherpark Card Winter
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apgyvendinimas Wenns

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo regionas Wenns

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...