Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Orelle

62 Atsiliepimų skaičius:

80 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 6,6
Slidinėjimo zona 9,3

Lygumų slidinėjimas Orelle

Lygumų slidinėjimas 3 Vallées? Ne problema! Visame regione yra apie 119 km lygumų slidinėjimo trasų. 28 km lygumų slidinėjimo trasų veda pro Les Menuires 1.450 ir 1.850 m aukštyje – pagrinde sunkaus lygio. Ruožai yra palei Belleville slėnį ir siūlo įspūdingą vaizdą į aplinkui esančius kalnus.

Courchevel siūlo 66 km lygumų slidinėjimo trasų, todėl šis kurortas yra įdomesnis lygumų slidinėjimo fanams. Įspūdinga čia yra 2,5 km ilgio aukštumų trasa „Col de la Loze“, kuri veda net į 2.300 m aukštį. 17 km ilgio ir sunki trasa, kuri veda į Méribel Altiport, yra ilgiausia kurorte Courchevel. Ilgiausia lygumų slidinėjimo trasa kurorte Les Menuires ypač patyrusiems slidininkams yra tikras iššūkis: „Le Doron“ veda į 1.400–1.650 m aukštį ir driekiasi 21 km!

Val Thorens yra viena lygumų slidinėjimo trasa: „La Combe de Caron“ yra 1.800–3.200 m aukštyje ir dėl savo sudėtingo sunkumo lygio yra pritaikyta tik patyrusiems lygumų slidininkams.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...