Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Orelle

62 Atsiliepimų skaičius:

80 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 6,6
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val Thorens-Orelle
Aukščiausias taškas: 3 230 m
Žemiausias taškas: 1 825 m
Kurorto aukštis: 819 m
Iš viso keltuvų: 30
Bugelinis keltuvas: 7
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 150 km
Trasos:
87 km
Trasos:
51 km
Trasos:
12 km

Slidinėjimo kelionės Orelle - didžiausios slidinėjimo zonos Europoje viduryje!

Orelle

Žavingas kaimelis Orelle yra žymiajame 3 Vallées, didžiausioje Europoje kartu sujungtoje slidinėjimo zonoje. Su keltuvu gondola per 15 minučių pasieksite kurortą Val Thorens, kur turėsite puikų susisiekimą su slidinėjimo trasomis. Baroko stiliaus pastatai, maži akmens nameliai su šiferio stogais ir vietinių gyventojų svetingumas suteikia Orelle nepamirštamą žavesį. Tradicinis ir pritaikytas šeimoms kurortas suteikia tiek mažiesiems, tiek suaugusiems nepamirštamas atostogas. „The Mazot of Croés“ vaikai iki 6 metų yra prižiūrimi, o daugybė pramogų pasirūpina, kad netrūktų pokyčių ant trasų. Ne tik atostogautojai, bet ir vietiniai gyventojai iš aplinkui esančių kaimelių Valmeinier ir Valfréjus dažnai atvyksta vienai dienai į kurortą Orelle pasigrožėti kvapą gniaužiančiu kalnų vaizdu ir mėgautis nusileidimais slidinėjimo zonoje - įsitikinkite patys!

Les 3 Vallées

Sveiki atvykę į žymiąją „3 Vallées“, kurią sudaro Belleville, Courchevel ir Méribeltal! Jie kartu sudaro didžiausią kartu sujungtą slidinėjimo zoną pasaulyje, kurios aukštis siekia visiškai sniegu užtikrintą 3 230 m aukštį. Aukštų kalnų peizažas, išskirtinai ilgi ir įvairūs nusileidimai ir labai didelis Freeride galimybių pasiūlymas, Snowparks paverčia šią zoną nepamirštama! Kaimeliai trijuose slėniuose yra skirtingi – žavūs, elegantiški. Jau kelis metus vis dažniau čia galima rasti tradicinius namelius chalet ir apartamentų namus, kurie suteikia kurortui malonų bendrą vaizdą. Keltuvų sujungimas tarp slėnių yra labai geras: galite tiesiai patekti į grandiozinį „ski circus“ ir, pavyzdžiui, išbandyti Europos aukščiausiai esančią slidinėjimo stotį – 2 300 m!

Atvykimas Orelle

  • Traukinys: Modane (apie 10 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 95 km), Ženeva (apie 170 km), Grenoblis (apie 175 km), Lionas (apie 180 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...